Zte FOSTER PARENTS Beste mensen, Het is al weer ruim een half jaar geleden, dat we u iets hebben laten weten over ons Foster Parents kind Mylene. Tijdens de aardbeving afgelopen jaar december is een gedeelte van hun huis verwoest; persoonlijke ongelukken hebben zich echter gelukkig niet voorgedaan. De komende, week zal door de leerlingen van de basisschool weer een beroep op u worden gedaan. Hiervoor hebben alle kinderen van groep 1 t/m 8 tijdens de handarbeidlessen kaarten (o.a. felicitatiekaarten) gemaakt, die ze u zullen aanbieden voor de prijs van 0,50 per stuk. Wij willen deze aktie van harte bij u aanbevelen, vooral omdat alle kinderen hieraan hun bijdrage hebben geleverd. Het Foster Parents Comité. JAARVERGADERING Hiermede nodigen wij de leden uit tot deelnemen aan de jaarvergadering welke gehouden zal worden op woensdag 20 maart a.s. Aanvang IM.OO uur. Agenda _1_ Opening. 2 Notulen van de jaarvergadering dd. 28 maart'90. 3. Jaarverslag. Financieel verslag. 5_ Kascontrole. 6_ Verkiezing nieuw lid kascontrolecommissie. Contributie voor 1991- 8. Bestuursverkiezing. Periodiek aftredend L.Vergeldt en L.Flinsenberg-Arts. Beide herkiesbaar. Eventueel andere kandidaten kunnen tot voor de aanvang van de vergadering met bereid verklaring van de kandidaat en voorzien van tenminste 5 handtekeningen van leden worden ingediend bij de voorzitter. 9_ Reisprogramma 1991. j_0 Hulp en klussendienst 11 Mededelingen en jaarprogramma. _12 Gelegenheid tot betalen van de contributie. 13 Rondvraag en sluiting. Na de vergadering volgt er een pauze met koffie en krentebol. Ter afsluiting van de middag zullen er door Fr.Rosmeulen dia's worden getoond over0het ontwikkelings gebied Zambia. Het bestuur rekent op een grote opkomst. Leden die zich opgegeven hebben voor het bezoek aan Zuivelboerderij St.Joseph Hoeve, dienen om 14.00u aanwezig te zijn. Adres: Eijckenhofweg 7 Ieder gaat op eigen gelegenheid. Bij voldoende belangstelling zullen we ook op 6 mei een bezoek brengen aan de zuivelboerderij. Opgave kan bij Gerrie Vergeldt tel.1770. De Culturele Kringavond begint om 19.15u in de Schouwburg van Venray. Het programmaboekje is tevens entreebewijs. Zondag j.l, werd Jos Hellegers 3e bij de Nat.Indoorkampioenschappen voor junioren, Hij schoot 534 ptn. Het 1e 6-tal van onze vereniging schoot op de laatste Districtwedstrijd een nieuw verenigings- en districts-record. Zij brachten het record van 1408 naar 1424 p met de volgende resultaten: Berny Camps 245p, Jo v.d.Broek 243p, Jos Hellegers 236p, C.Jansen 235p, Michel C-amps 235p en René Koonings 230p. PROFICIAT JONGENS! Vandaag en morgen neemt Berny Camps deel aan de indoor-wereidkampte Oulu in Finland. Op 23 maart a.s. is het Koningschieten JUNIOREN en ASPIRANTEN Zaterdag op onze banen rayontraining. Aanvang 10.00u. Zondag 17 maart wordt er een groepsfoto gemaakt van de leden bij C.Philipsen Puttenweg 39- S.v.p. ook de instrumenten meebrengen. Op woensdag 27 maart worden er door alle leden enkele video's bekeken om tot een keus te komen welk toneelstuk we het komende seizoen gaan spelen. Aanvang 20.00u in de Smelehof. p.d.v. Daar wij op 30-3 weer onze eerste wedvlucht hebben, gaan we onze duiven africhten en wel op de volgende dataTs. A.s. zaterdag inzetten 's morgens van 9-30~10.00u en op zaterdag 23-3 in zetten van 9-30-IO.OOu. Bij slecht weer wordt dat dan 17-3 en 24-3 dus een dag later. athoiieke ond van uderen Vrcywt BBS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1991 | | pagina 4