Junioren S.V YSSELSTEYN Voetbal Indoor-toernooi S.V. Ysselsteyn 05 januari a.s Groep B-C: ACMilan M. Plum D. Martens W. Mansvelders R. Droessen F. Geurts R. Jenniskens Leider Martien Wijnands Juventus P. Gloudemans G. v.Dijck T. Jenniskens D. v.d.Burgt E. Jenniskens M. Pouwels R. Claessens Leider: Bert Pouwels A.S. Roma P. Plum P. v.Dijck M. Kuunders L. Janssen G. Peeters B. Kuunders Daniël Wijnands Leider Henk v.Ass Napoli R. Kuunders P. Janssen A. Philipsen I. Nagelkerke E. Keysers David Wijnands Leider Ton verstappen Eerste wedstrijden: A.C. Milan - Juventus 10.48 uur A.S. Roma - Napoli 11.00 uur Groep D-El-E2(gedeeltelij'k) Liverpool T. Berkers R. Lemmens B. Pouwels B. v.Veghel R. Kanters C. Peeters R. Peeters Arsenal T. v.Ass C. Smits M. Lemmens N. Kuenen R. Gommans P. Jaspers W. Kersten Everton: M. Hendrikx R. Backus H. Kanters ISeuren B. Willems S. Slangen Chelsea A. Vriens R. Berkers R. v.Dijck G. Spreeuwenberg R. Peeters H. Pouwels R. Verstappen Leider Twan Claessens Leider Wim Broers Leider: Biek Lemmens Leider Huub Hendriks Eerste wedstrijden: Liverpool - Arsenal Everton - Chelsea 10.24 uur 10.36 uur Groep F1-F2-E2 V.V.V. S. Ewals G. de Wit R. Sanders M. v.Etten E. Kuenen F. Seuren Ajax B. Poels J. Spreeuwenberg B. Hesselmans D. Jaspers - R. v.d.Pas J. Hendrix H. v. Neerven P.S.V. W. Gommers T. Hendriks B. spreeuwenberg R. Pouwels J. Peeters J. Versteegen Feyenoord N. Stevens W. Verheyen M. Pouwels S. Peeters D. Lemmens J. Maessen Leider Wiel Philipsen Leider Sjef Horrevoets Eerste wedstrijden: V.V.V. - Ajax P.S.V. - Feyenoord 10.00 uur 10.12 uur Leider Frans v.d.Pas Leider Gerrit Pouwels Schoeisel: er wordt gevoetbald op gymschoenen, voetbalshirts meebrengen. (Hesjes zijn aanwezig) Wedstrijdduur10 minuten Begin programma: 10.00 uur precies. Aanwezig 09.45 uur. Leiders aanwezig: 09.30 uur. Iedereen een sportieve dag toegewenstI

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1991 | | pagina 10