S.V YSSELSTEYN
Voetbal
MEDEDELINGEN N
Kantine poetsen
08 oktober:
15 oktober:
M. Backus, Meerselsepeel
T. Pouwels, Ringweg
D. Lemmens, Ringweg
- Jeanne Peeters, Heidsepeelweg
SENIOREN
Uitslagen zondag 30 september:
Ysselsteyn 1 - Achates 1 0-2
Ysselsteyn 2 - Sparta 2 1-2
S.V.E.B. 3 - Ysselsteyn 3 1-2
Ysselsteyn 4 - EWC 2 0-4
DIS 2 - Ysselsteyn 5 0-0
Wanssum 5 - 'Ysselsteyn 6 0-1
Programma zondag 7 oktober:
Stormvogels
IVO
Ysselsteyn
Castenray
Ysselsteyn
Ysselsteyn
1
- Ysselsteyn
1
14.30
uur
2
- Ysselsteyn
2
14.30
uur, vertrek
13.15 uur
3
- EEV
1
14.00
uur
1
- Ysselsteyn
4
12.00
uur, vertrek
11.00 uur
5
- Oostrum
2
11.00
uur
6
- SSS'18
5
10.30
uur
G.P. de Haardt
N.S. Mormels
M. Kellenaers
P.W. Poels
J. Jacobs
J^EUGD
tslagen zaterdag 29 september:
Castenray Al - Ysselsteyn Al 1-1
Ysselsteyn BI - Oostrum BI 2-0
Ysselsteyn Cl - Wanssum Cl 7-2
Leunen Dl - Ysselsteyn Dl 1-4
Ysselsteyn El
Ysselsteyn E2
Ysselsteyn F1
T.O.P. F1
- E.W.C. El 11- 3
- E.W.C. E2 14- 0
- Wittenhorst F1 1-11
- Ysselsteyn F2 13- 0
Programma zaterdag 6 oktober:
Ysselsteyn
Al -
Kronenberg
Al
14.30
uur
T:0.P.
BI -
Ysselsteyn
BI
14.00
uur.
Ysselsteyn
Dl -
S.5.S.
Dl
12.30
uur
Leunen
Cl -
Ysselsteyn
Cl
13.00
uur
-Castenray
El -
Ysselsteyn
El
10.00
uur,
Ysselsteyn
E2
Vrij
S.S.S.
F1 -
Ysselsteyn
F1
09.30
uur.
Ysselsteyn
F2 -
Wittenhorst
F4
10.30
uur
wedstrijdnummer 33
vertrek 13.00 uur
vertrek 12.00 uur
vertrek 09.15 uur
vertrek 08.45 uur
(J. Bus)
Rijden zaterdag 6 oktober:
Ysselsteyn BI: Busje, v. Dijck (Peter) naar Tienray
vsselsteyn Cl: Fiets naar Leunen -
^selsteyn El: Gommans, Kanters, Seuren naar Castenray
Ysselsteyn F1Kuenen, Maessen, Pouwels naar Overloon
Rijden zaterdag 13 oktober:
Ysselsteyn'F2: Hendriks, Hesselmans, Sanders
VETERANEN
Uitslag 29 september:
S.V. Ysselsteyn Ondo
4-1
Wedstrijd 6 oktober:
S.V. Ysselsteyn - S.P.V. (Vlierden)
Aanvang 16.00 uur
DAMES
Uitslag
S.V. Yssel
teyn - SVCB 1-1
Wedstrijd zaterdag 6 oktober:
-Teans Shop 1 - S.V. Ysselsteyn 1
12.00 uur, vertrek 11.00 uur vanaf kantine naar Bergen
i