persbericht PROGRAMMA van 24-8 t/m 1-9- 1990. Vrijdag 24-8: GYMZAAL v.d.jeugd v. 12-14 jaar:19.00-20.00u Vrijdag 31-8: GYMZAAL v.d.jeugd v.a. 15 jaar:19.00-20.OOu Zaterd. 1-9: DISCOTHEEK v.d.jeugd v.a. 14 jaar:20.00-23.15u Medew.: H.Stevens tel.1821 en W.Smeets tel.1782. Zondagsdienst Vanaf vrijdag 18.OOu (24-8) tot maandagmorgen 8.OOu (27-8) doet de dienst huisartsen Dr.Keijzer v.Beurdenweg 10 Ysselsteyn tel. 04785-1 (77- MEDEDELING DORPSRAAD KABEL-TELEVISIE-VENRAY Zoals u reeds vernomen hebt via 't Y.N.B. heeft Ysselsteyn 'n tekort van 19 aanmeldingen. Het zou jammer zijn, dat door dit kleine tekort, er geen kabeltelevisie kan komen. Misschien bent u van mening verandert of was u 't formulier kwijt! Nieuwe informatie-pakketten en aanmeldingsformulieren kunt u nog verkrijgen bij de leden van de Dorpsraad. Tot 1 september heeft u nog de tijd. Met ingang van 1 september a.s. beëindigt de heer van Gassel - zijn werkzaamheden als postagent te Ysselsteyn en zal het postagentschap Ysselsteyn worden gesloten. Onlangs werd deze sluiting in een vergadering van Dorpsraad reeds medegedeeld. PTT-Post zal de dienstverlening te Ysselsteyn continueren door middel van het Rijdend Postkantoor. Het rijdend postkantoor zal alle werkdagen (behalve zaterdags) Ysselsteyn" aandoen en gestationeerd zijn op het Lovinekplein. De openingstijden zijn: Maandag t/m vrijdag: 16.00-16.30 uur. Vanaf 1 september a.s. heeft Ysselsteyn geen postagentschap meer. Er komt dan een rijdend postkantoor dagelijks op de parkeerplaats voor de kerk. Om alle misverstanden die er mochten groeven wil Jan van Gassel zijn opzegging in augustus 1989 aan de gemeenschap Ysselsteyn uitleggen. In augustus 1989 bleek Ysselsteyn te klein ofwel te weinig handelingen te hebben voor een geautomatiseerd kantoor wat het tot nu toe is. Dit hield .in dat Jan van Gassel op korte termijm alle handelingen handmatig moest gaan verwerken. Dit vond hij te kostbaar aan tijd om voor geen hogere vergoeding dit te blijven doen. Venray is zo gewillig geweest.de ap- peratuur nog een jaar te laten staan en intussen andere vestigingspunten zoekende er niet in geslaagd dit op te lossen. Vanaf 1 september verkoopt de Vers Markt van Gassel aan de kassa gangbare postzegels en strippenkaarten. Voor alle klanten van het postagentschap dankt Jan van Gassel u met deze kennis geving, voor het gestelde vertrouwen en voor de fijne samenwerking in de 10 jaar postzaken. Jzc. van Gassel. Zaterdag 25 augustus zal er een team van de L.V.8. meedoen aan het dorpsvolleybaltoernooi. Wij wensen hen een sportieve dag en veel succes toe gemoeten De volksdansgroep start weer op donderdag 30 augustus. De volgende data moeten in het programmaboekje gewijzigd worden: de thema-avond op 11 oktober wordt 10 oktober, de feestavond op 29 november wordt 22 november- Modeshow: We kunnen nog kledingstukken gebruiken voor de modeshow op 19 sept. Opgave bij mevr. v .d .Boogaard-Joosten tel. 1665- De stichting Vrouw en Werkwinkel Noord- en Midden Limburg start in september met een cursus "Banen en beroepenoriëntatie" voor vrouwen. Voor meer informatie en/of aanmelding kunt u te-recht bij de Stichting Vrouw en Werkwinkel tel. 077-517b3b- Dinsdag 28 augustus is er weer kienen in zaal Roelanzia, aanvang 19-30u. Mevr.v. Soest-Moors zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. De komende 2 weken zullen enkele van onze leden weer bij u aanbellen voor de jaarlijkse kollekte van de kankerbestrijding Bij voorbaat dank. t y55EtSTeyN fedmtth mderimiw I Jww

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1990 | | pagina 2