T.VY. BASISSCHOOL-OUDERRAAD Na.een door het prachtige weer zeer zeker ontspannende vakantie starten we maandag 20 aug- weer met het nieuwe schooljaar. Hier volgen daartoe enkele mededelingen. ZwemmenDe zwemlessen voor groep 5 en 6 lopen niet parallel met het school jaar. Uit oogpunt van bezuiniging is de periode ingekort, t.w. van 3 sept. t/m 31 mei 1991. Maandag 3 sept. beginnen dus de zwemleesen voor de leerlingen van groep 5 en 6. Groepslijsten. Om praktische redenen (o.a. verjaardagèn) krijgen de leerlingen van de onderbouw (groep 1 t/m 4) de komende week een groepslijst mee naar huis. SERENADE BRUIDSPAAR JENNISKENSrTIMMERS Vrijdag 17 aug. brengen we een serenade aan het bruidspaar Ger Jenniskens en Adri Timmers. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 19.45 uur. OPENING AUTORACE YSSELSTEYN Zondag 19 aug. optreden bij de opening van de autoraces op het circuit "De Peel". Bijeenkomst om 12.15 uur bij de eerste ingang naar het vliegveld. DRUMBAND-REPETITIE Dinsdag 21 aug. worden alle leden van de drumband verwacht op de eerste repetitie na de vakantie. Aanvang 20.00 uur. BESTUURSVERGADERING Dinsdag 21 aug. is er na de repetitie van de drumband een bestuursvergadering in het gemeenschapshuis. Aanvang 21.45 uur. frugoefe„ Fietstocht.Dinsdag 21 augustus vertrekken we om 8.45u bij de kerk. We fietsen naar de Smakt, waar we een koffiepauze houden.Na de lunch in Bergen be-, zoeken we Pottenbakkerij "De Tramhalte" en fietsen via Overloon terug naar Ysselsteyn. De kosten zijn 20,incl.koffie, lunch en entree. Modeshow.Op 19 september is er een modeshow van zelfgemaakte kinder-, dames- en herenkleding. Leden die hieraan mee willen doen, kunnen zich opgeven bij mevr.v.d.Boogaard-Joosten tel. 1665. Bij opgave s.v.p. de maat vermelden. De kledingstukken mogen niet ouder zijn dan 1 jaar en er worden niet meer dan 3 stuks per lid toegelaten. De organisatie maakt uit wat er geshowd wordt en heeft het recht het aantal te showen stuks zelf te bepalen. Wittem. Voor de reis naar Wittem op 6 sept. kunt u zich nog opgeven. Zie hiervoor het Y.N.B. van vorige week. Cursussen. Voor de navolgende cursussen kunt u zich opgeven: -Assertiviteit. -Behoud en onderhoud erfbeplanting (in kringverband)-Yoga. -Calligrafie (schoonschrijven), 5 lessen om de 14 dagen op woensdagavond te be ginnen eind september. Kosten zijn 10,excl. pen. Opgave bij Gerrie Vergeldt-Verheyen tel. 1770. Zondag j.l. wist Berny Camps een Fita-wedstrijd in Bochum (D) op zijn naam te schrijven. Hij schoot 1272 ptn. In september beginnen weer de districts wedstrijden. We verwachten daarom ook weer een grotere opkomst op de trainingsavonden op dinsdag en vrijdag. OUD PAPIER N Morgen wordt vanaf 9.00 uur weer oud papier opgehaald. S.v.p. verpakt langs de weg. Uitslag Introduceetoernooi: 1-Annemie Wijnands en Wira Verspa. 2.Jan en Tonny van Vegchel. 3.Leo Heidens en Gonny v.Dijck. A.s. zondag 19 aug. is er om 18.00u de loting voor de clubkampioenschappen bij het clubgebouw. Wie wil kan hierbij aanwezig zijn. Opgeven voor'de C.K. op 24-+25 aug. en 1+2 sept. kan nog tot. vrijdag 17 aug. 40+ toernooi tot 10 sept. tel. Mariëlle 1911 Gonny 1784. Dorpencompetitie Degene die hier aan mee gedaan hebben kunnen als zij op of aanmerkingen hebben of eventuele suggesties bellen naar Mariëlle of Gonny tel.zie boven. BBS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1990 | | pagina 4