MeSsaiÉ S Meer bank voor je geld Met ee» Earochequepas met pin code, haal je geld waar en wanneer je maar ivilt .Dat is makkelyk als u op Vakantie gaat Met een Eurochequepas plus pincode van dè Babobank staat u niet meer in dexü by een buitenlandse bank, of aan een dichte deux Vtëint ook dan kunt u 24 uur per dag geld opnemen by *n geldautomaat, net zo raakkelyk als in Nederland - 'In heel Europa staan er nu al zo'n 17.000. Verdeeld over 10 landen (Span je,, fenkryk, België, Luxemburg, Portugal, Denemarken, Groot Brittannië, Italië, Qostenqj kja zelfs Andorra). Bij de Rabobank ligt een boekje klaar waarin staat aangegeven hoe u die geldautomaten herkent en gebruikt 'Heeft u nog geen Eurocheque- pas met pincode?.. Ga dan snel naar de Rabobank en vraag er een aan. Prettige vakantie alvast Rentewijziging M.i.v. 21 mei 1990 is de rente van de Rabobank Rendement Rekening verhoogd naar 6,7%. Volgende week zaterdag 2 juni, is ons installatie bedrijf alsmede de winkel de gehele dag GESLOTEN - Beleefd aanbevelend, PHILIPS AKTIE In het kader van de wereldkampioenschappen: Doe nu uw voordeel bij aankoop van een video of een kleuren televisie Wij zijn dealer van K.E.W. hogedruk reinigers met warm en koud water alsmede bedrijfs- stofzuigers. Gaarne verzorgen we desgewenst een demonstratie bij" u aan huis. Voor stationaire installaties met binnen leiding, maken wij u een vrijblijvende offerte. Sanitair - Elektro - Techn. btiro 04785-1232 Het gema k van'n geldautomaat merkje ook al in het buitenland.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1990 | | pagina 6