i BASISSCHOOL-OUDERRAAD Eerste H.Communie. Zondag 13 mei tijdens de mis om 10,00 uur zullen de leer lingen van groep 4 hun 1e H.Communie doen. Enkele praktische punten dienaangaande: 1. De communicantjes worden om 9-30 uur bij de basisschool verwacht. Om 9-^5 uur trekken ze, begeleid door de fanfare en drumband naar de kerk. (Bij goed weer rondom het plein) 2. Voor de ouders van de communicantjes zullen de eerste 10 banken van het midden schip worden gereserveerd. Zoals bekend mogen de gezinsleden bij de ouders in de ge reserveerde banken plaatsnemen. Opm.: Mogen we de ouders en aanverwante familie vragen om te kleine kinderen niet mee naar de kerk te nemen. In het verleden hadden overmatige vocale storingen een nogal negatieve invloed op de viering. 3. Het kinderkoor zal een gedeelte van de zang verzorgen en bevindt zich op de zang zolder niet toegankelijk voor andere kinderen en niet betrokken volwassen vanwege het storend element. 4. Willen de bewoners van de kom op deze dag a.u.b. vlaggen. 5. Foto's. Er zal door Hoedemakers uit Venray na de mis een groepsfoto in de kerk gemaakt worden en van ieder kind, wanneer het de hostie ontvangt. Daarnaast zullen er tijdens het trekken naar de kerk en tijdens de viering^nog foto's gemaakt worden. Over het bestellen der foto's zult u nog schriftelijk geïnformeerd worden. Opm.: Zouden de ouders a.u.b. in de kerk na de mis in de banken willen wachten tot de groepsfoto' gemaakt is en de kinderen eerst via het middenpad de kerk laten verlaten. 6. Video. Er zal van de totale viering een video-opname gemaakt worden. U krijgt nog bericht wanneer deze opname in de gemeenschapsruimte van de basisschool vertoond zal worden, waarna geïnteresseerden deze band a 30,kunnen bestellen. opm.1 .Mogen we u in het belang van de viering met klem vragen in de kerk het bij bovengenoemde beroepsfotograaf en de video-opname te laten. 2. De communicantjes hebben om begrijpelijke redenen maandagmorgen 14 mei vrij. Studiemiddag. Dinsdag 15 mei is er een studiemiddag voor alle leerkrachten. De leerlingen hebben dan vrij. EERSTE H.COMMUNIE. Zondag 13 niei brengen we de kinderen die hun eerste H.Communie doen met muziek naar de kerk. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 9-00 uur. UITSLAG SOLISTEN- en ENSEMBLECONCOURS Afgelopen week werd abusievelijk niet vermeld de behaalde resultaten van: Marleen Donkers, zij behaalde in de jeugddivisie 48 punten en Peter van Dijck in de derde divisie 49 punten. Proficiat! Herenteam: Wij sluiten de competitie dit jaar af met een fantastische 2e plaats in poule F. Poule uitslag:1Eghel. 2.Ysselsteyn. 3.Meerlo. 4.Baarlo. 5-Kessel. 6. Meterik. 7-Venray. 8.Hegelsom. Op het toernooi in Evertsoord dat gehouden werd op Koninginnedag haalden de dames een 4e en de heren een 5e plaats. Zaterdag 26 mei doen we met 1 heren- en 1 damesteam mee aan het door HOVOC Horst ge organiseerde toernooi. Binnenkort meer hierover. COACH GEZOCHT voor herenteam. Daar onze huidge coach het komende seizoen een plaats in het team inneemt, zijn we op zoek naar een nieuwe coach. We zoeken iemand die graag naar volleybal kijkt en zo'n 18 zondagmorgens per jaar het herenteam wil coachen. Iemand die daarbij ook nog wat van volleybal afweet zullen we graag het komende seizoen meenemen naar de wed strijden. Hebt u interesse laat het dan eens weten! Contactpersoon is G.Craenmehr Grauwveen 7 tel. 1452, (iemand anders van de volleybalclub mag natuurlijk ook). Ruiterver."De Peeldraver". Uitslag concours 6 mei: Dressuur: Monique Couwenberg met Bodea C in de kl.L1 5e. Springen: Yvonne Couwenber met Cirosa C in de kl.B 10e. Proficiat! Ponyclub "De Welshruiters" Op zondag 8 juli is er een C.H. te Hingen. Opgave voor 1 juni bij R.v.Asten.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1990 | | pagina 4