Rabobank fS Geld opnemen met de geldautomaat Geldautomaat: dag en nacht tot uw dienst Automatisch geld opnemen Vierentwintig uur per dag Ysselsteyn (L) PONYCLUB "DE WELSHRUITERS Uitslag Horst-Araerica. 4 tal I 1e pr. 4 tal II 4e pr. 4 tal III 5e pr. Springen: D zwaar Leopold v.Asten 1e pr. Jolanda Luyten de 3e pr. C midden Mathijs v.Asten 2e pr. D licht Lizanne Janssen 5e pr. D beginnelingen CB Nicole Janssen 1e pr. Mathijs v.Asten 1e pr. Ind.dressuur: C' LI Nicole Janssen 1e pr. A B2 Miranda de Wit 1e pr. D B2 Simone Willems 3e pr. D L2 Nicole Willems 4e pr. Ponyspelen: Els Classens 1e pr. Miranda de Wit 4e pr. Janneke Classens 14e pr. Met pas en PIN-code neemt u vlot uw geld op bij élke bank waar een automaat geplaatst is. Hoe? steek de pas in de automaat, toets de PIN-code in, toets het gewenste bedrag in, haal de pas eruit, neem de kwitantie, die u op verzoek kunt krijgen eruit, - en neem het geld mee. Zo eenvoudig is dat Veilig en betrouwbaar. Want al lijkt het nieuw, de geldautomaat is al uitgebreid aan de praktijk getoetst Om 24 uur per dag toegankelijk te zijn, is de geldautomaat geplaatst in een afzonderlijke ruimte van de Rabobank. Overdag, als de bank open is, kunt u direkt bij het apparaat Buiten kantooruren is de voordeur gesloten. Met uw pasje kunt u echter wel naar binnen, omdat die pas fungeert als een electronische sleutel. Als u de pas even in de sleuf yan de electro- nische KsS£tlgZfiT steekt, gaat de buitendeur open. U kunt uw geld opnemen, zonder dat er iemand op uw vingers kijkt De afgelopen maanden hebben wij- U in de gelegenheid gesteld om de P.I.N.-code met bankpas te komen afhalen. Was nog niet in de ge- - legenheid om deze te komen afhalen? Als U tijdens de kantooruren even binnenloopt zijn wij gaarne bereid om U de nieuwe bankpas met PIN-code uit te reiken. Ook U kunt dan 24 uur per dag geld opnemen via de GELDAUTOMAAT. I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1990 | | pagina 7