.wo.' Op de jaarvergadering van 28 maart is besloten dat we dit jaar weer 2 reizen zullen organiseren. De eerste reis zal zyn op ond van 0fcW&3z woensdag 6 juni. Deze reis is gepland naar Duitsland, met een be zoek aan de Dom van Aken, verder het stuwmeer Schwammenauel in de uderen plaats Einruhr, waar ook de lunch gebruikt zal worden, hier is een mooie gelegenheid om te wandelen of voor een boottocht. We vertrek ken daar om 15.00 uur over een mooie Eifelroute naar Monchau. Ts Avonds dineren we in de Wilhelminatoren in Vaals. De kosten voor deelnemers voor- deze reis zijn 50, per persoon. Men moet in het bezit zijn van een pas. Reis 2. Deze is op woensdag 27 juni en gaat langs verschillende dorpen in Brabant en stoppen voor een koffiepauze in Oisterwijk, vandaar via Udenhout, Loon op Zand en Waalwijk naar Zuilichem, waar om 12-30 uur de koffietafel klaar staat. Vanuit Zuilichem gaan we naar het kasteel Huize Doorn. Dit kasteel staat in een prachtig park met o.a. een Rododendron tuin en een hertenkamp. Vanuit Doorn vertrekken we naar Schaik waar we om 18.00 uur aankomen voor een diner in restaurant Boszicht. De kosten voor deelname aan deze reis zijn 45,per persoon. Voor beide reizen is inbegrepen reis, koffietafel, diner en entreegeld. Opgave door deelname kan voor 1 mei gedaan worden bij P.Reijnders Veenmos 14 tel. 1841. Contributie. Degene die de contributie nog niet hebben voldaan worden verzocht om deze voor 22 april over te maken op bankrekening no. 1593.004.01 t.n.v. de ouderen vereniging. Echtparen 20,alleenst./ 12, Aanpassing naamgeving ouderenvereniging. Ter voldoening aan de statuten van 1 janurai 1989 van de K.B'.O. en het besluit van het districtbestuur zal onze vereniging in het vervolg de naam dragen Katholieke Bond van Ouderen afdeling Ysselste/n. Het herkenningsembleem zullen we dienaangaande aanpassen aan het embleem dat landelijk door alle Katholieke Ouderenbonden gevoerd wordt. Zie het embleem zoals hierboven is aangegeven. Bovengenoemde besluiten zijn op de jaarvergadering van 28 maart door de leden goed gekeurd. De kollekte voor het fonds kinderbescherming heeft opgebracht 1.573,05. Aan alle kollektanten en degene die hebben bijgedragen aan dit mooie resultaat hartelijk dank. Op 1 mei wordt er in het gemeenschapshuis in Oostrum een studie-ochtend georganiseerd over het thema "Gerechtigheid - Vrede - Heelheid van de Schepping" Wat heeft dit met geloven te maken? Deze studieochtend is bedoeld voor alle L.V.B. leden die met hun geloofsovertuiging iets willen doen. Het bestuur vanuit Roermond, nodigt daarvoor allen die geïnteresseerd zijn, allen die nieuwsgierig zijn naar dit onderwerp en allen die reeds bij het thema betrokken zijn, van harte uit om deel te nemen aan deze studieochtend. Met deze studieochtend wil het bestuur een extra impuls geven aan levensbeschouwelijke zaken. Deze studieochtend wordt verzorgt door Zr. Pauline Linderhof. Aanvang 9.30u sluiting 12.30u. Meer informatie over het programma en evt. opgave bij mevr.Michels tel.1563 tot 10 april. Er zijn geen kosten aan verbonden. Dinsdag 10 april is er om 19.30u kienen in zaal Roelanzia. mevr.v.d.Boogaard- Joosten zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. L.R. "DE PEELDRAVER". Uitslag onderlinge samengestelde wedstrijd. Onder een stralende zon kon deze wedstrijd plaats vinden op 1 april j.l. Kampioen werd hier Gerald Arts met Doici, hij mocht de H.v.d.Weijer wisselbeker in ontvangst nemen. Frank Schepers met Abdula 2e en 3e werd Cindy Bovee met Victor. Ind.dressuur-1e Rian Schepers met Fresco. 2e Monique Couwenberg met Bode A C. 3e Cindy Bovee met Victor. Springen: Hier werd Irene Philipsen met Vitalis 1e. j Marion Janssen met Ermix 2e en 3e Jolanda v.Vegchel met Dalburga. Cross: Frank Scheper? met Abula 1e. Gerald Arts met Doici 2e en Cindy Bovee met Victor 3e. De RNijssen beker: Deze wisselbeker bestemd voor de best geplaatste ruiter/Amazone bij dressuur en springen samen, werd uitgereikt aan Gerald Arts met Doici, een ge deelte 2e plaats was voor Frank Schepers met Abdula en Irene Philipsen met Vitalist Allen proficiat! AtnOilCKC n

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1990 | | pagina 4