©{{icieU Heropening SotneleHof Wijfcag 2.4 nou. Na tal van renovaties en verbouwingen gedurende de afgelopen jaren wi llen wij bij deze Ysselsteynse bevolking in het bijzonder uitnodigen voor de heropening van hun eigen gemeenschapshuis "SMELEHOF" op vrijdag 24 november a.s. Vanaf 20.00 uur zullen de gebruikende verenigingen demonstraties en uitvoeringen geven. Hieraan werken mee: -Fanfare en drumband "De Peelklank" L.V.B. met voordrachten van Jo Deters en Ans Hendriks en zang van Jacauelien Tiessen - Ouderenvereniging rret volksdansen. - Toneelvereniging met een korte sketch. - Blaaskapel "De Smelebloazers" met de nieuwste uitvoering van "Y.S.O. Ysselsteyns simpel Orkest). De klapper van de avond. Vanaf 22.00 u is er gelegenheid voor het maken van een dansje op muziek van "Black Out". Uw aanwezigheid zal voor bestuur en medewerkers een bewijs zijn van Uw belangstelling voor het werk van het gemeenschapshuis voor de Ysselsteynse verenigingen en instellingen. Hopend op Uw aanwezigheid on met U het glas te kunnen heffen. Bestuur en medewerksters "Smelehof". ONDERLING SOLISTEN- en ENSEMBLECONCOURS Zondag 19 november zal in het gemeencshapshuis "Smelehof" het derde onderlinge solisten- en ensembleconcours gehouden worden. 42 solisten en ensembles zullen door het jurylid dhr.K.Schoonenbeek uit Tilburg op hun muzikale kunnen beoordeeld worden. De aanvang van het concours is 14.00 uur. Van 16.45 tot 18.30u„ is er een pauze. De prijsuitreiking is om 20.45 uur. Het concours is voor iedereen vrij toegangelijk. Wij wensen alle deelnemers veel succes. BESTUURSVERGADERING De bestuursvergadering van dinsdag 28 nov. is verschoven naar maandag 27 nov. Aanvang 22.00 uur. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS" Uitslag spring-selectie wedstrijd Horst. Leopold v.Asten 1e pr. D-zwaar. Leopold v.Asten 2e pr. D-midden. Gijs v.d.Mortel 3e pr. C.beginnelingen. Dressuur-bijeenkomst De tweede bijeenkomst vindt plaats op dinsdag 21 nov. in manege Seurenheide te Well. De aanvang is 20.00u. Deze avond is voor alle belangstellenden. Springwedstrijd te Asten op 20-21 jan.. Dressuurwedstrijd te Kerkrade op 20-21 jan. Verdere informatie volgt. Zondag 5 november verraste het team van Kessel ons in de eerste set, die eindigde in 15-8. Daarna draaiden we de rollen om en sloten de partij met een 3-1 overwinning af. (setstanden 15-10, 17-15 en 15-13). Zondag komt het team van Set Up (Meerlo) naar Ysselsteyn. Aanvang wedstrijd is weer 9-30 uur. Iedereen om 9.00 uur s.v.p. aanwezig! GEACHT BESTUUR van VERENIGINGEN van Ysselsteyn. Wij hebben u eerder een enqute-formulier toegezonden, i.v.m. de organisatie van de Boerenbrulluft. Mocht u dit nog niet ingeleverd hebben, verzoeken we u vriendelijk dit alsnog te doen in dit weekend.Voor ons om een zo huidelijk mogelijk beeld te krijgen, hoe Ysselsteyn over de Boerenbrulluft denkt. Bij voorbaat dank. C.V. de Piëlreuzen. Profiteer nu met uw Sint Nicolaas aankopen. U ontvangt bij aankoop van 10,00 een gratis lot en u dingt mee naar de prachtige prijzen o.a. een draagbare kleurentelevisie DE PltlREUS YUtLSTEYN ^STfVH ■f

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1989 | | pagina 5