fk
r~
WIELERRONDE en RECREATIELOOP
Morgen zaterdag 3 .juni is weer de jaarlijkse wielerronde in Ysselsteyn,
op het parcours met start en finisch aan de Ysselsteynseweg.
De eerste start wordt gegeven om 2 uur. Achtereenvolgens komen aan de
start de JEUGD - ASPRANTEN B - ASPIRANTEN A - VETERANEN B - VETERANEN A
LIEFHEBBERS en AMATEURS van de N.W.B. Onder hun zijn diverse Ysselsteynse renners
te weten TOM v.ASTEN en RAMON KUUNDERS asp.B BART GEVERS liefhebbers en
THIJS v.ASTEN en HENK STEVENS amateurs.
Na dit programma komen de RECREANTE fietsers aan de beurt om 7 uur, waarna de
lopers van start gaan voor hun 7 km wedstrijd. Voor de recreatie fietsers en lopers
is nog inschrijving mogelijk tot een uur voor aanvang bij de jury wagen.
Inschrijving ƒ5,-- waarvan 2,50 retour bij inlevering rugnummer.
U ziet een vol programma voor ieder wat wils, er is een tent aanwezig met barbeque
waar de Ysselsteynse joekskapel voor een vrolijke noot zal zorgen.
P.S. Wij verzoeken vriendelijk de bewoners die aan het parcours wonen te weten:
Ysselsteynseweg - van Montfortstraat - van Beurdenweg - Litsenbergweg -
Pater Tulpstraat - Ringweg - de straat vrij en uw huisdieren binnen te houden.
Bij voorbaat dank voor uw medewerking.
Springen
f3 Jan Schepers met Anoeska 9e. Gerald Arts met Dici 13e. L^ Frank Schepers met
Abdula 9e. Cindy Bovee met Victor 10e. M Eric v.Asten met Anouk 4e.
Z Irma Bovee met Zilverster 4e. Allen proficiat!
5TRATENT0UEN0QI SV YSSELSTEYN
UITSLAG
Straatgroep
x. Lovinckplein Montfortstraat v Beurdenweg
2. Veenmos Moerslag Kienhout GrauwVeen
3. Heidsepeelweg Peter Janssenweg Jan Poelsweg
Buntweg
4. Ringweg Zeilbergseweg Kievitsweg Kerkweg
5. Pater Tulpstraat Litsenbergweg
6. Pastoor Jacobspeel Deurneseweg Ossendijk
7. Tlmmermannsweg <tot Paardenkopweg)
Ontginningsweg Peelken
12Ysselsteynseweg Rouwkullenweg Gezellenbaan
Pottenvenweg
2
•~*")e sportiviteitsbeker is gewonnen door de straatgroep
Timmermansweg (tot Paardekopweg)
RUITERVERENIGING "DE PEELDRAVER" Uitslag concours Helenaveen 28 mei.
Dressuur -
LI Rian Schepers met Anoeska 1e. M1_ Irene Philipsen-met Vitalis 5e.
Z1 Frits Verheijen met Camaro 2e.
8. Pionierstraat Imraenhof Di11ingstraat
9. Meerselsepeel Kerapkesberg Peelweg
10Steegse Peelweg Puttenweg (tot Paardenkopweg)
11, Tiromermannsweg (na Paardenkopweg) Moostdijk
Paardenkopweg Puttenweg (na Paardenkopweg)
Voet
Korf
Tennis
TOT.
bal
bal
1
3
2
1
4
6
1
2
3
6
3
3
6
4
4
4
7
5
6
5
5
8
5
5
11
7
7
10
2
10
8
12
1
11
9
9
9
9
10
11
10
8
11
8
12
12
12