MAGNETRON DEMONSTRATIEAVOND STRATENTOURNOOI: VOETBAL, KORFBAL en TENNIS SV YSSELSTEYN Op zondag 28 mei a.s. organiseert SV Ysselsteyn op sportpark de Vlies een stratentournooi voor alle inwoners uit Ysselsteyn, aanvang 11.00U, met de volgende sporten: voetbal korfbal en dit jaar voor het eerst tennis Voor dit tournooi is Ysselsteyn in 12 straatgroepen verdeeld. Bij voetbal mogen dames mee doen en bij korfbal moeten 2 heren meedoen. Het tennisteam bestaat uit een heer en een dame De leeftijd voor deelname is voor heren vastgesteld op 16 jaar en ouder en voor dames op 15 jaar en ouder. Elk team heeft een aantal actieve en een aantal niet actieve deelnemers.. Dus mensen die normaal nooit tennissen, voetballen of korfballen, krijgen'ook de kans om mee te doen. Leden van SV Ysselsteyn of Tennis Vereniging Ysselsteyn die buiten Ysselsteyn wonen, kunne meedoen met de straatgroep waar ze de meeste binding mee hebben. Na het tournooi is er een gezellige voortzetting in de kantine waar ook de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Voor opgave of nadere informatie kun je tercht bij de contactpersoon van de straatgroep. Opgave voor 18 mei a.s. Straatgroep Contactper. tel.nr. 1 Timmermannsweg (tot Paardenkopweg) Geert v.Gassel i 2 RingwegZeilbergsewegKievitswegKerkweg Peter Koopmans 180b 3 Meerselsepeel/Kempkesberg/Peelweg Ant.Kuystermans 1577 4 Veenmos/Moerslag/Kienhout/Grauwveen Geert Versteegen 1805 5 Pater Tuplstraat/Litsenbergweg Tonnie Verwegen 170b - 6 Steegse Peelweg.-'Puttenweg (tot Paardenkopweg) Ontginningsweg/Peelken Martien Smits I2i. 7 Lovinckplein/Montfortstraat/v^Beurdenweg Wim Broers 1707 8 Pastoor Jacobspeel/Deurneseweg/Ossendijk Jack v.Haperen 1213 9 Pionierstraat/Immenhof/Dillingstraat Piet Muysers 1829 10 Heidsepeelweg/Peter Janssenweg/Jan Poelsweg/Buntweg Twan Stevens 1b28 11 Timmermansw.(na Paardenkopweg)Moostdijk/Paardenkopweg/Puttenweg (na Paardenkopweg) Martin Arts 1887 12 Ysselsteynseweg/Rouwkuilenweg/Gazellenbaan/Pottenvenweg Wim Claessens 1280 A.s. maandag 0 mei: in zaal Roelanzia. aanvang stipt om 20.00 uur tot 22.00 uur. toegang: alleen op vertoon van een entree-kaart, welke U bij onderstaande bedrijven kunt kopen a f12,50. Ook al bent reeds jaren magnetron gebruiker of U wilt weten over de mogelijkheden en onmogelijkheden, dan is een bezoek aan deze avond zeer zeker de moeite waard. Programma 20.00 uur aanvang demonstratie door Mevr. de Graaf. Zij demonstreert met diverse merken en' type magnetrons; Ontdooit, bakt, braadt en kookt daarmee en laat U proeven. In de pauze: wordt U een consumptie en een hartig hapje aangeboden door Gebr. Keijsers BVen Diepvrieshuis Claessens. Gelegenheid tot het stellen van vragen en uw eigen ervaring uit te wisselen. Om U een leerzame demonstratie te kunnen geven, kunnen we maximaal 100 personen toelaten. Kaarten verkrijgbaar vanaf heden bij: Gebr. Keijsers BVen Diepvrieshuis Claessens

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1989 | | pagina 6