Voetbal
Poetsen 10 april: T.Willems Rouwkuilenweg 25
T.Gloudemans Pater'Tulpstraat
17 april: M. de Wit Litsenbergweg 24
H. Keysers Lovinckplein 6
Obers 9 april: 7e elftal vanaf 12.30 uur
4e elftal vanaf 16.00 uur
Uitslagen van zondag 2 april:
Ysselsteyn 1 - Achates 1 2-1
Ysselsteyn 2 - Volharding 2 0-0
Castenray 2 - Ysselsteyn 4 0-2
Programma voor zondag 9 april:
Ysselsteyn 1 - Resia 1
Ysselsteyn 2 - RKMSV 2
Stormvogels 4 - Ysselsteyn 3
Montagnards 5 - Ysselsteyn 4
Meerlo 3 - Ysselsteyn 5
Volharding 7 - Ysselsteyn 6
Ysselsteyn 7 - Venray 9
Ysselsteyn 5 - Oostrum 3
Ysselsteyn 6 - Oostrum 4
Oostrum 5 - Ysselsteyn 7
2-4
3-0
4-3
14.30 uur
14.00 uur
10.00 uur.
JJVaes
J.Peters
vertrek 8.45 uur
12.30 uur, vertrek 11.15 uur
10.30 uur, vertrek 9.30 uur
vertrek
10.30 uur
11.00 uur
9.30 uur
Sparta D2 - Ysselsteyn D2
IVO El - Ysselsteyn El
Ysselsteyn Fl - Meterik Fl
2-2
11-0
2-1
Programma voor dinsdag 11 april:
Ysselsteyn 3 - Leunen 5 18.45 uur
Programma voor donderdag 13 april:
Ysselsteyn 2 - Swalmen 2 18.30 uur
Uitslagen van zaterdag 1 april:
Ysselsteyn Al - EWC Al 0-1
Ysselsteyn Bl - Sparta B2 2-6
Ysselsteyn Cl - Hegelsom Cl 5-0
Ysselsteyn Dl - Venray D2 2-0
Programma voor zaterdag 8 april:
Oostrum Al - Ysselsteyn Al 15.00 uur, vertrek 13.45 uur
Rij denBovee, Wilmsen, Derks en v.d.Pas
267 Ysselsteyn Bl - DIS Bl 13.30 uur
EWC Dl - Ysselsteyn Dl 11.00 uur, vertrek 10.15 uur
Rijden: Kuunders, (Barry) v.Hugten en Jenniskens
Ysselsteyn D2 - Merselo Dl 10.30 uur
Meterik El - Ysselsteyn El 10.00 uur, vertrek 9.15 uur
Rij denBusje en v, Vegchel
Ysselsteyn Fl - RKDEV Fl 10.30. uur_
Programma voor maandag 10 april:
TOP Cl - Ysselsteyn Cl 19.00 uur, vertrek 18.00 uur
Rijden:Busje en Gloudemans
Programma voor woensdag 12 april:
Ysselsteyn D2 - Venray D5 18.30 uur
Programma voor donderdag 13 april:
RKDSO Dl - Ysselsteyn Dl 19.00 uur, vertrek 18.15 uur
Rij denBusje en Claessens.
Dl en D2 gaan op. zaterdag 15 april a.s. naar de wedstrijd PSV-RODA JC
We vertrekken vanaf het sportpark om precies 18.00 uur, dan is er in
Eindhoven nog een redelijke parkeerplaats te vinden.
VETERANEN
Uitslag van zaterdag 1 april: Ysselsteyn - Excellent 0-0
Programma voor 8 april: Ysselsteyn - Wittenhorst
aanvang 17.00 uur, afmelden donderdag voor 20.00 uur bij
W.Arts, tel1408
Programma voor* zatërdag 15 april: Ysselsteyn - Hegelsom
T OOCLOIC TI
neuguciiïi^eu vuui