p.d.v. A.s. vrijdagavond gaan wij inkorven vcor de wedvlucht Heverlee inzetten »s avond van 20.00-20.30 uur 21.00 uur klok afslaan. Mandendienst Th.Arts en Jac Verhoeven. Venray rijden M.Geurts. Ma.ndendienst 7-4 P.Arts en P.Martens. Venray rijden 8-4 P.M.Cox. Alle leden worden op zaterdag 1-4 verwacht om enkele punten toe te lichten; om het afhalen van poelbrieven en vlucht programma's het afrekenen van de klokken veranderen. Dit is cm 20.00 uur. Denk hier allen aan ook zij die geen duiven spelen. KIENEN Op dinsdag 4 april a.s. houden wij onze kienavond in ons clublokaal Herberg De Peel. De dames hebben weer voor de nodige prijzen gezorgd en de hoofd prijzen ontbreken natuurlijk ook niet. TOT KIJK MET KIENEN. Wij beginnen om 19-30 uur. Zaterdag j.1. nam M.Camps deel aan een indoor-Fita-wedstrijd te Libramont (B). Hij behaalde een 4e pl. met 1296 ptn. Zondag a.s. wordt de 8e B.W. voor aspiranten geschoten. Vertrek 9-15 uur. Vanaf maandag a.s. wordt op onze banen de 8e B.W. geschoten. Er wordt elke avond geschoten om 19-30 uur. Houdt de door u opgegeven schietbeurt in de gaten. Zondag a.s. nemen een aantal leden deel aan een veld- en jachtwedstrijd te Drunen. NED. HARTSTICHTING Komende week van 3 t/m 9 april wordt weer de jaarlijkse collecte voor de Hartstichting gehouden. De leden van de Handboogschutterij zullen hiervoor bij u aankloppen. Hart- en vaatziekten zijn.nog steeds volksvijand nr. 1. "Helpt deze terugdringen". "Laat uw hart spreken". ONDERLINGE SAMENGESTELDE WEDSTRIJD De onderlinge samengestelde wedstrijd die gehouden werd op 2e paasdag is ge wonnen door Jan Schepers met Anoeska. Fr.v.d.Weijer overhandigde hem de H.v.d.Weijer trofee. 2e werd Gerald Arts met Black Pearl en 3e Hans Philipsen met Donau. IT Ind.dressuur is gewonnen door Cindy Bovee met Victor. Een gedeelte 2e plaats voor Jan Schepers met Anoeska en Wilraa Lemmens met Bramoux. Springen is eveneens gewonnen door Cindy Bovee met Victor. Hier werd Gerald Arts met Doici 2e en 3e was ook Gerald Arts met het paard Black Pearl. Cross is gewonnen door Hans Philipsen met Cirano. 2e Hans Philipsen met Donau en 3e Marcel Schepers met Anbdula.. De R.Nijssen beker is gewonnen door Cindy Bovee met Victor. 2e Gerald Arts met Black Pearl, 3e Jan Schepers met Anoeska. Allen proficiat! OEFENEN. In het groene seizoen wordt er weer geoefend op het oefentrrein bij J.Smits. De eerste oefenavond is op dinsdag 4 april a.s. UITSLAG PAASTOERNOOI Dames: 1e Irene Litjens. 2.Annie Jansen. 3-Truus Kusters. Heren: 1. Jan v.Vegchel. 2. Henk de Wit. 3- Wim Willems. p.S.De leden die de lidmaatschapskaart nog niet hebbenkunen deze na 6 uur afhalen bij Annie Jansen Ringweg 1 tel. 1495- DORPENCOMPETITIE: Men kan zich nog opgeven voor de dorpencompetitie voor 3 april, we habben nog een paar dames tekort. Opgeven bij Jan vav Vegchel Litsenbergweg 9 tel. 1468. jeugd-training 3 april tot 18 september: Groep 1 van 16-15-17-00u Mirande de Wit, Haitske v.Asten, Evelyne Willems, Ruud Arts, Perry v.Vegchel. Groep 2 van 17-00-17.30u Bas van Vegchel, Joyce Pouwels, Cindy Willems, Gijs de Wit. Groep 3 van 17-30-18.15u Peggy v.Vegchel, Heidi Kusters, Barbara Derxks, Yvonne Voigt, Kevin v.Ginkel, René Stiphout. Groep 4 van 18.15-19-00u Hilde Willems, Stefan Willems, Daniël Wijnands, Serge Heidens. Ook dit jaar is er weer de mogelijkheid tot het volgen van tennislessenvoor zowel leden als niet-léden (instrukteur Frans Zwets). OPgeven voor 5 april a.s. bij: Annie Janssen tel 04785 -1495-

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1989 | | pagina 4