1 Woendag 8 maart xienen in het gemeenschapsbuis SmelehofAanvang 13.30u. Het bestuur van de ouderenvereniging nodigt hierbij alle leden uit tot het bijwonen van de jaarvergadering, welke gehouden zal worden op woensdag ouderen vereniging 8 maart a.s. om 18-30 uur in het'gemeenschapshuis Smelehof. De agenda is als volgt: 1.Opening door de voorzitter. 2-Notulen van de vorige jaarvergadering. 3.Jaarverslag door de secretaris. 4.Financieel verslag door de penningmeester. 5 Verslag van de kascontrole-commissie6.Verkiezing nieuw lid van de kascontrole- ïissie. 7-Vaststelling contributie 1989- 8.Bestuursverkiezing. Periodiek aftredend zijl Mevr.Jenneskens-Poels en P.Arts, Beiden zijn weer herkiesbaar. Verder is aftredend I.Keijsers-Smeets en is niet herkiesbaar. Door het bestuur wordt in deze vacature B., Arts-Jacobs kandidaat gesteld. Eventueel andere kandidaten kunnen tot voor de aan vang van de vergadering worden ingediend bij de voorzitter, met bereidverklaring van de kandidaat en voorzien van tenminste 5 handtekeningen. 9.Uitstapje in 1989. Het voorstel van het bestuur is om dit jaar in twee keer te gaan, dan kan de keuze gemaakt worden aan welk reisje men wil deelnemen. 10.Is er in Ysselsteyn behoefte aan een hulp of klussendienstgraag reakties hiercver op de vergadering. 11.Mededelingen. 12.Rondvraag en sluiting. Na de sluiting van de vergadering is er een korte pauze waaronder een kop koffie en een krentenbol zal worden aangeboden. Tevens is er dan gelegenheid om de contributie te betalen. Na de pauze zal er een groep van de toneelvereniging nog een opvoering geven, waarvan de aanvang omstreeks 20.00 uur zal zijn. Het bestuur vertrouwt er op dat de leden zo veel mogelijk op deze belangrijke ver gadering aanwezig zullen zijn. BASISSCHOOL-OUDERRAAD. Rectificatie data kijkavondenIn 't Y.N.B. van vorige week stond vermeld, dat de 2e serie kijkavonden van dit schooljaar gehouden zullen worden op maandag 30 en dinsdag 31 maart. Dit moet zjjn 20 en 21 maart. Bij de evene mentenagenda stond het trouwens goed vermeld. 0VERBLIJFPERIODEVrijdag 3 maart vandaag 1 is de laatste dag van de over blijf periode OUDERAVOND 1e H.COMMUNIE. Donderdag 9 maart om 19-30 uur is er een ouderavond in zaal Roelanzia voor de ouders van de leerlingen van groep 4 i.v.m. de 1e H.Communie op zondag 30 april. MJTiJ.LK.-J De spelers die meedoen aan de eenacter "EEN DOLLE PROEF" worden woensdag 8 maart om 18.00 uur in de Smelehof verwacht, voor een optreden voor de ouderenvereniging. Er is geen repetitie meer, dus neem even zelf je rol door. Alle leden die willen meedoen aan de spelcursus, worden op woensdag 18 maart 20.00 uur in de Smelehof verwacht. De cursus wordt gegeven door Martin Berg- meijer. Er zijl geen kosten aan verbonden. Het nieuwe toneelstuk "Moeder zei altijd" waarin 1? personen kunnen meespelen wordt in de spelcursus verwerkt. Tekstboekjes kun je alvast halen bij Jo Koonings. Zondag a.s.' wordt te America de 7e B.W. geschoten. Aanvang 10.00u We hebben ook nog schietbeurten op donderdah en vrijdag a.s. om 19.30u en zaterdag om 14.00u. Vertrek telkens 45 min. voor aan vang. In verband met het uitstapje van de L.N.B. naar een winter- sportverblijf is er deze maand geen kienen voor de duivenver. Wij willen dit verschuiven naar de maand april. Wij hopen dat u hiervoor alle begrip heeft.B.v.d. het bestuur. Op vrijdag 10 maart houden wij onze jaarvergadering. Aanvang 20.30 uur in Herberg "De Peel". JEUGD: Jongens en meisjes op vrijdag 10 maart is er voor jullie ook een vergadering in Herberg "De Peel". De avond begint voor jullie om 19.00 uur. Ook kinderen die geintresseerd zijn, of iets van tennissen willen weten zijn welkom. Ook jullie ouders zijl van harte welkom. TOT VRIJDAG 10 MAART Het bestuur. Dinsdag 4 april om 9.30 uur bijeenkomst parkeerterrein kantoor-meelfabriek Houbensteyn voor een excursie. Qn 12.00u zijn we bij Roelanzia voor een gezamelijk etentje. Daarna'pro- grairma maken voor komend seizoen. Sugesties meebrengen. Bij verhindering gaarne op tijd afmelden i.v.m. eten. AGRARISCHE V~ BBS P.D.V» VROUWEN AQENDA .•Jin*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1989 | | pagina 4