Aid Wieverbal Reuzekluut: Het Aid Wie verbal werd zeer goed bezocht en was super gezellig. Iedereen was prachtig verkleed, de jury had het extra moeilijk om de prijzen toe te kennen, welke door Prins Geert werden Vel^kwamen om Jan en Annie Verstappen te feliciteren met zijn Dikverdiende Reuzekluut Onderscheiding. Carnava 1 sKrant Deze is bij de leden thuis bezorgd en huis aan huis verdocht Mocht U niet thuis zijn geweest dan is deze prachtige Krant nog te Koop in de winkel bij Gebr. Keijsers 8.V. Receptie Prins Mark I: Het was afgelopen zondag bomvol in de Koel, en reuze gez-llig. Massaal Kwamen ze Prins Mark met vorst en raad feliciteren De Vorstenraad van de Gemeente Venray Kwam Rien de Laat en Harne Potten verrassen met een hoge onderscheiding voor hun 11 jaar bestuurslidmaatschap en hun vele inzet voor de jeugdcarnaval. Van harte proficiat Harrie en Rien. 7rit~.p.rdag 4 februari: opening carnavalsdagen met de H.Mis. Hm 19.00 uur: H.Mis met extra intentie voor de leden van onze vereniging met medewerking van de Smeleblaozsrs Hm 20.11 uur: Receptie Prins Geert T en Prinses Loes in de Smelehof (zie elders YNBJ Ziekenbezoek Prins Geert Bent U of een van uw medebewoners ziek, thuis of elders ver pleegdPrins Geert bezoekt U carnavolszondag graag. Belt U even als U dat bezoek op prijs steld, met de secretaris Jan jaspers tel. 1420. Prins Geert I en Jeugdprins Mark I sporen iedereen aan om met de optocht 1909 mee te doen. Iedere deelnemer krijgt een herinneringsvaantje van Prins Geert I uitgereikt en er zijn prachtige bekers te winnen. Opgave uiterlijk t/m zaterdag 4 februari d.m.v. onderstaande antwoordstrook. In te leveren bij Maarten Teunissen, Lovinck plein 5 oftewel in de brievenbus van Gebr. Keijsers B-v- Canavalsmaandag krijgt U het regelement en plaatsnummer thuis bezorgd OPGELET: Motorvoertuigtractoren, etc. besturen door bevoegde personen (rijbewijs) en overleg eventueel met uw verzekeraar 0: Grote wagen (door tractor of ander voertuig voortbewogen) 0: Kleine wagen (handgetrokken, kleine pony of k1gemotoriseerd n- Grote croep (10 personen of meer). 0: Kleine groep (minder dan 10 personen, meer dan 2 personen). 0; Enkelingen en paren (max. 2 personen). Kruis s vpduidelijk aan in welke categorie dat uw wogen of groep volgens U thuis hoort. Bij twijfelgevallen beslist de jury. Naam wagen/groep/uitbee)ding Aantal personen welke met uw groep meedoen: Muziek: ja nee. Contactpersoon: Naam Adres Bedankt voor uw medewerking. Het bestuur en de optochtcommissie Optocht 1989: u

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1989 | | pagina 6