W-ffllffllIHMM kplil urn De St.Nicolaasviering voor onze leden is voor dit jaar vastgesteld op Jfvj/ woensdag 7 december a.s. In verband met de moeilijkheid om 's middags een goed orkest te krijgen zal het woensdag avond gehouden worden. erenverenicing zullen die avond dan beginnen om 5.00 uur met een volledige koffie tafel voor alle leden in het gemeenschapshuis Smelehof. De avondvulling zal dan verzorgd worden door "Het Kwartjesvolk" uit Zeeland (N.Br.) met vrolijke Brabantse kijk en luistermuziek. Rond 7-00 uur zal het orkestje beginnen te spelen en wij ver wachten dat we rond half tien kunnen sluiten. Deelname aan deze avond is gratis. Het bestuur verwacht dat allen die enigszins kunnen aan deze avond zullen deelnemen. Voor de goede organisatie en de voorbereiding voor de koffietafel is het wel nood zakelijk dat opgave voor deelname wordt gedaan. Dit kan gebeuren bij P.Arts Puttenweg 5 tel. 1261 of bij P.Reijnders Veenmos 14 tel. 1841. U kunt opgave doen door onderstaande strook voor 1 december ingevuld in te leveren bij bovenstaande adressen. Ondergetekende geeft zich op voor deelname aan de St.Nicolaasviering op woensdag 7 december a.s. Naam;Adres: Deelname met .personen (opgeven 1 of 2 personen) Handtekening De opbrengst van de collecte van het Nationale Jeugdfonds "Jante Beton" is 1.267,10. Wij willen alle collectanten en anderen, die hieraan hebben meegeholpen, hartelijk danken. Peuterspeelzaal "De Calimero's" Op maandag 21-11 is er gele genheid om geld op te nemen uit het R.B.S. en schilders fonds voor de aanjomende feestdagen. Werknemers die de bouw verlaten hebben kunnen hun tegoed ineens opnemen. Voor opname kunt u te recht bij: P.Janssen Pater Tulpstraat 8 van 6 t/m 7 uur n.m. Willen de dames van het gemengd- koor de H.Mis komen zingen op vrijdag 25 nov. a.s. om 2 uur voor het 25 jarig huwelijk van Verschuuren-Driesen TONEELVERENIGING CRESCENDO Willen diegene die mee gaan naar de receptie van Kathleen Leeyen vanavond (vrijdag 18 nov.) om 18.30 uur bij het gemeenschapshuis zijn vanwaar wij gezamelijk naar het Veulen gaan. Op vrijdagavond 25 november zal de video van de DORPSZESKAMP gedraaid worden. Aanvang 20.30u in zaal Roelanzia. De organisatie K.P.J. Dinsdag 22 nov. is er om 1930u kienen in zaal Roelanzia. MevrArts-Tacken zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Woensdag 23 nov. is onze feestavond. We beginnen om 19-30u met een H.Mis. Hierna bijeenkomst in gemeenschapshuis Smelehof, waar we eerst een kop kof fie en krentebol gebruiken. Dit jaar zijn er ook weer twee gouden jubilares- sen die deze avond geuldigd worden. Een dames cabaretgroep uit de Roerstreek zal de avond verder voor ons verzorgen. In de pauze zal er koffie en vlaai geserveerd worden. Het belooft een gezellige avond te worden en we hopen dan ook veel leden te mogen begroeten. In kringverband wordt de volgende cursus gegeven: "Hoe vertel ik het de ander". Omgaan met taal. Bij taal kunnen we denken aan: Vertellen-Schrijven-Lezen of Voorlezen- Drukken enz. In deze cursus leert u het taalgevoel verder te ontwikkelen en hierdoor beter voor uw mening uit durven komen. Door middel van taalgebruik vorm kunnen geven aan uw eigen gevoelens in de sistuaties waarin u zich bevindt. Door dit alles zult u meer zelfwaardering krijgen, omdat u zich beter uit kunt drukken en tevens zult u uw taal beter gaan waarderen omdat u er meer mee kunt gaan doen. Dit zal gebeuren aan de hand van situatie-spelen. Het zijn 6 bijeenkomsten op 16-23-30jan. en 13-20-27 febr. van 20.00-22.OOu. De cursus wordt gegeven in de afdeling waar de meeste opgave's zijn. De kosten zijn 40, Opgave voor 1 dec. bij mevr.Michels tel. 1563. ^xvrweioo p PiviirtptrttPil 41 utimtrrs*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1988 | | pagina 5