Ysselsteyn vervolg TUINBOUWVERENIGING Merselo. Algemeneledenvergadering op donderdag 1 december aanvang 20.00 uur in cafe den TommesSpreker deze avond dhr.P.Boonen van de Proeftuin Noord Limburg, over teelt groene asperge en nieuwe ontwikkelingen op het gebied van asperge rassen. Leden worden met echtgenote op deze vergadering uitgenodigd. EVENEMENTEN-AGENDA 19 nov. Cecilia-avond 20 nov. Intocht St.Nicolaas 21 en 22 novKijkavonden basisschool 23 nov. Feestavond L.V.B. 26 nov. Beierse-avond Smelehof 27 nov. St.Nicolaasviering V.Z.O. 30 nov. St.Nicolaasviering Jeugd S.V.Ysselsteyn 1 dec. St.Nicolaasavond S.V.Ysselst. 7 dec. St.Nicolaasviering Ouderenver. 10 dec. Wisseling Jeugdraad 10 dec. Oud-ijzer-aktie fanfare-drumband 15 dec. Feestavond L.L.T.B. 20 dec. Wielerfestein 21 dec. Kerstavond L.V.B. 26 dec. Postduiven tentoonstSmelehof 7 jan. Prinsebal 8 jan. Nieuwjaarsknobbeltocht S.V.Ysselsteyn 9 jan 14 jan 15 jan 15 jan Jaarvergadering L.V.B. Jeugdprinsebal LiedjesmiddagReuzekluut Boerenbruidspaar Wielerveldrit 20-21 jan. Bonte-Avond 23 jan. Jaarvergadering fanfare-drumband 25 jan. Ouderenavond 27 jan. Aid Wieverbal Smelehof 28 jan. H.Vormsel 29 jan. Receptie Jeugdprins 4 febr. Receptie Prins 1989 5 febr. Carnavalszondag-Boerenbrulluft 5-6-7 febr. Carnaval 15 febr. Milieu en Huishouding L.V.B. 9 mrt. Kies je kleur L.V.B. 11 mrt. Slotvergadering Carnavalsvereniging 20 en 21 mrt. Kijkavonden Basisschool 30 april 1e H.Communie STICHTING JEUGDCENTRUM YSSELSTEYN Aan de Besturen van de Verenigingen en organisaties in Ysselsteyn. Betreft: Verkiezing bestuursleden Stichting Jeugdcentrum Ysselsteyn. Het Bestuur van de Stichting Jeugdcentrum Ysselsteyn wordt volgens de statuten samengesteld door de verenigingen van Ysselsteyn. On praktische redenen is in 1973 een zodanige regeling getroffen, dat de Dorpsraad deze taak van de gezamenlijke verenigingen kan overnemen. In 1985 hebben deze verkiezingen voor het laatst plaatsgehad, zodat thans het ge hele bestuur aan de beurt van aftreden is. Alle leden zijn weer herkiesbaar met uitzondering van de heer W.Arts, die de wens te kennen heeft gegeven niet meer her kiesbaar te zijn. In zijn plaats wordt als nieuw bestuurslid voorgedragen de heer S.Nijssen, voorzitter van Jera'70. Het bestuur stelt u voor de volgende kandidaten, die door haar worden voorgedragen, te herverkiezen resp. te kiezen: Naam/adres: Opnieuw aftreden in: De heer J.H.M. Jenniskens, Paardenkopweg 9 1989 De heer A.J.P. TIelen, Peter Janssenweg 40 1990 Mevr.' A.Jenniskens-Philipsen, Ysselsteynseweg 79 1990 De heer W.J.Mansvelders, Peter Janssenweg 6 1991 De heer S.Nijssen, Puttenweg 56 1991 Wij stellen de besturen van de verenigingen en organisaties van Ysselsteyn in de gelegenheid om tot uiterlijk 16 december 1988 andere kandidaten in te dienen bij de voorzitter van de Dorpsraad de heer H.Philipsen, Heidsepeelweg 23 te Ysselsteyn. Indien er andere kandidaten worden gesteld, dan zal de Dorpsraad hieruit middels stemming een keuze doen. Mochten er geen tegenkanidaten worden gesteld, dan nemen wij aan, dat u er mee akkoord gaat, dat bovenstaande kandidaten voor de hierboven aangegevep.periode weer zijn herkozen reep. gekozen. STICHTING JEUGDCENTRUM YSSESLTEYN. Namens het Bestuur: A.J.P. Tielen Voorzitter. J.H.M.Jenniskens Sekretaris.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1988 | | pagina 4