■V YSSELSTEYN
Korfbal
BAKKERIJ
..Van Gassel
Kleedlokalen poetsen 17 oktober.
Sandra Stevens, Yvonne: Leirimens, Kitty
Jenniskens, Marjo Jenniskens en Truus Deriks.
Uitslagen van 8 en S oktober
ROKA 1 - Junioren 1 4-4
Junioren 2 - Merels 1 4-2
Castenray 1 - Jun. 3 2-3
Junioren 4 - ROKA 2 4-3
Merels 1 - Aspiranten 2
Aspiranten 3 - Merselo 1
Pupillen 2 - DIS 1
Senioren 2 - DOS 1
1-3
1-2
1-1
afg.
uur
zie vorige week
00 uur
00 uur, vertrek 10.00 uur
rijden zie vorige week.
30 uur
FIETS
FIETS
Programma voor zaterdag 15 oktober.
Junioren 1 - Grubben 1 15.15 uur
Oranje Wit. 1 (Leunen) - Jun. 2 13.30 uur, vertrek 12.30
Bij slecht weer vertrek 13.00 uur, rijden zie vorige
Junioren 3 - Junioren 4 14
Oranje Wit 1 (Leunen) - Asp. 1 11
Bij slecht weer vertrek 10.30 uur,
Aspiranten 2- Oranje Wit 2 12
Pupillen 1 vrij
Oranje Wit 1 (Leunen) - Pup. 2 13.30 uur, vertrek 13.00 uur
Rijden; Janssen Mennen en Slangen.
Aspiranten 3 vrij
Welpen 1 en 2 wedstrijden in America 10.30 uur, vertrek 10.00 uur.
Rilden: Wismans, de Wit (Suzan), Janssen (Petra) en Potten Wilmy.
Programma voor zondag 16 oktober.
Swift 1 (Velden) - Senioren 1 13.00 uur, vertrek 11.00 uur HESJES
Rijden; Janssen, Koonings (Monique) en Lemmens W.Heymans.
Corridor 2 (Breugel) - Senioren 2 12.00 uur, vertrek 10.30 uur
Rijden: Stevens en Swinkels Mej. M. Verhoeven.
Senioren 3 - Merselo 2 10.30 uur
Rijden op zaterdag 22 oktober.
Junioren 3: Potten (Yvonne), Stiphout en Philipsen(Jolanda)
Rijden op zondag 2 3 oktober.
Senioren 3 van Dijck en Marcellis.
RECREANTEN.
Uitslag van 5 oktober: KCHB - Peelkorf 1 1-3
JEUGDLEIDSTERS.
Op maandag 17 oktober is er' een vergadering voor de jeugdleidsters.
Ook de begeleidsters worden uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn.
Aanvang 19.15 uur in de kantine van sportpark "de Vlies".
Nu de lange avonden weer aange
broken zijn hebben wij weer voor
u
ROOMBORSTPLAAT - MARSEPEIN en
natuurlijk uit onze bakkerij
VERS GEBAKKEN SPECULAAS en
TAAI-TAAI.
Tlmmermannsweg 2 - Tel. 1474
YSSELSTEYN
-k
Specialiteit Limburgse Vlaai
- 6 -
7^mm*mmmmmmmmm