S.V YSSELSi :yn Kleedlokalen poetsen dinsdag 5 april.
tl-1 Mnr Korf bol Riek Arts, Mien Bovee, Jo Deters en Tiny
Claessens
Programma voor zaterdag 2 april:
DIS 1 Oirlo- Junioren 1 14.30 uur, vertr. 13.45 uur
Rijden; Stiphout TimmermannswegDercks Litsenbergweg en Gommers
Peelweg
DIS 2 (Oirlo) - Junioren 3 13.00 uur, vertr. 12.15 uur
Rij denJanssen PottevenwegPeeters Litsenbergweg en Philipsen
Dillingstraat
Asp. 1 - Vonckel Girls 1 14.00 uur
DIS 2 (Oirlo) - Asp. 2 11.00 uur, vertr. 10.15 uur
Rijden: Claessens Pioniersstraat, Flinsenberg v.Montfortstraat
en Peeters Timmermannsweg.
Asp. 3 - Wittenhorst 3 12.30 uur
Pup. 1 - Vonckel Girls 1 11.00 uur
Pupillen 2 vrij
Programma voor maandag 4 april:
Swift 2 - Senioren 1 HESJES 13.00 uur, vertr. 11.30 uur P.Bouten
Rijden: v.Ass Litsenbergweg en Gloudemans.
SVSH (Someren-Heide) - Senioren 2 12.30 uur, vertr. 11.00 uur
Rijden: Janssen (Nancy) en Stevens (Sandra) P.v.Leuken.
Senioren 3 - DIS 2 10.30 uur. A.Katelaan.
Programma voor dinsdag 5 april:
Junioren 1 - Erica 1 18.30 uur
ODOS 1 Hegelsom) Pup. 1 18.30 uur, vertr. 17.45 uur
Rij denGommers Peelweg, v.Kempen Heidsepeelweg en Mennen Veenmos
Programma voor woensdag 6 april:
ODOS 1 (Hegelsom) - Asp. 1 19.00 uur. vertr. 18.15 uur
Rij denClaessens Pioniersstraat, Kusters Timmermannsweg en
Philipsen Rouwkuilenweg.
Aspiranten 2 - ODOS 2 18.30 uur
Maaskorf 1 (Blitterswijck) - Asp. 3 18.30 uur, vertr. 17.45 uur
Rijden: v.Ass Deurneseweg, Derkx Pioniersstraat en Peeters
Heidsepeelweg
Programma voor donderdag 7 april:
Maaskorf 2 (Blitterswijck) - Senioren 3 18.45 uur, vert. 17.45 uur
Rijden: Michels Ringweg en Rongen Deurneseweg.
Pupillen 2 - ODOS 2 18.00 uur.
|EC||^gT|g
Programma voor woensdag 6 april:
Peelkorf 2 - Lottum 20.30 uur.
TE KOOP:
Z.g.a.n. VOLIËRE ged. met thermisch
glas afro, 4,25 x 1,60 en 2.20 mtr hoog
met buitenvlucht.
A.F'leurkens, Lov.inckp.lein 3,
tel. 1225.
Voor de EERSTE COMMUNIE zijn we
ruim gesorteerd in
JONGENS en MEISJES FIETSEN
Gaarne tijdig bestellen
RIJWIELHUIS SERT v.VEOCHEL
Litsenbergweg 31tel. 1786.