a HrESTU^^T 3Xa-^.H2) la: REDAKTiEr DORPSRAAD JAARGANG» 26 NO. 21 D.D. 25 maart 1988 DEZE KEEROver negen dagen is het pasen, het feest van Christus' Opstanding, het feest van het nieuwe leven. Maar - we weten het - voordat de Heer voor zichzelf, èn voor ons nieuw levert had bewerkt, is Hij.eerst door een "dal van tra nen" heengegaan dat is uitgelopen op een smartelijke dood aan een kruis! Pasen vieren sèc, d.w.z. Zonder mee te 'vieren' Christus' lijden en dood, is te ver gelijken met een bruiloft gaan vieren zonder de noodzakelijke voorbereidingen te tref fen. En toch doen vele christenen dat. Met Pasen zijn de kerken (weer eens) vol;-dat is fijn, maar het zou voor ieder van ons veel zinvoller zijn als we wat méér naar dat Paasfeest "toe-groeiden"! Nogmaals: grote feesten eisen de nodige voorbereiding. In de meer zuidelijke landen voelt men dit beter aan dan wij: de Goede Week wordt daar' intens meegevierd omdat het Lijden, het Sterven en de Verrijzenis van de Heer by elkaar horen, een eenheid Vormen. - Mogen deze enkele woorden voor ons allen een aansporing zijn om in grote getale deel te nemen aan de vieringen in de komende 'Goede Week' KERKDIENSTEN: ZA 19.OOu- Mndd.F.Keijsers; Toon van Asten. PALMZONDAG: 9.30u Jrd.Antoon Verheyen. 11.15u W.In 1tHulst,Harrieeén Sjaar en overl.ouders; Overl.Ouders Verrijt-v.Deursen en zoon. In alle Diensten worden de Palmtakken gewijd en wordt het Lijdensverhaal voorgelezen. MA 19.00u Feus Keijsers (Ouderenvereniging) Dl 19OOu B 0 E T .E V I E R I N G WO 19. OOu- T.Janssen; uit dankbaarheid. Tijdens deze H.Mis: kor te Boeteviering! DO 31/3 WITTE DONDERDAG Vanaf half tien wordt de Ziekencommunie rondgebracht! 19.OOu Viering van de Instelling van de H.Eucharistie! Overl.Familie Mulders-Maesen; voor de zieken. VR 1/4 GOEDE VRIJDAG.(Vastendag) 15.00 KRUISWEG! 19.OOu- Avondviering van Goede Vrijdag. ZA 2/4 PAASzatercjag: 's Middags tussen 12.00u-14.00u gelegenheid om wijwater af te.halen in het portaal van de kerk. 20.OOu PAASWAKE IntentieHBovée Spreuk van de week: - - "Omdat Hij zelf de proef van het lijden doorstaan heeft, kan Hij allen helpen die béproefd worden!" (Uit de Hebreeënbrief) De Misdienaarsbeurten worden thuis bezored! In verband met het voorlezen van het Lijdensverhaal in alle Diensten van Palmzondag vervalt de preek! Denkt u aan uw Vastenoffer Ook voor u kan het opnieuw beglnnoh;> - - Misschien ts het dot u een kerk bezocht Met Kerstmis voor het laatst? Pasen is een groter feest. Het feest van het nieuwe begin. Christus overwon de dood. Hij is verrezen. Hij lééft! Er is zoveel reden om op die dag 'dank U wet' te zeggen voor Zijn liefde. Alle kerken in Limburg staa voor u open. De Paasvreugde is er voelbaar. ■U bent er méér dan wé ,'v -.1

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1988 | | pagina 1