8 OUDERENVERENIGING OUDERENVERENIGING Het bestuur van de Ouderenvereniging nodigt hiermede alle leden uit tot het bijwonen van de jaarvergadering, welke gehouden zal worden op woensdag 23 maart a.s. De Agenda luidt als volgt: J_. Opening door de Voorzitter. 2. Notulen van de vorige vergadering. 3. Jaarverslag door de secretaris. 4. Financieel verslag door de penningmeester. 57 Verslag van de kascontrolecommissie^.Verkiezing nieuw lid van de kascontrolecommissie. 7_. Vaststelling contributie 1988.. f3. Bestuursverkiezing. Periodiek aftredend zijn Th.v.d.Pas en Mevr.Flinsenberg. Herkiesbaar is Mevr.Flinsen berg, niet herkiesbaar is Th.v.d.Pas. In de vacature van v.d.Pas wordt als bestuurs lid door net bestuur L.Vergeldt kandidaat gesteld. Eventueel andere kandidaten kunnen tot aanvang van de vergadering bij de voorzitter worden ingediend, met bereidverklaring van de kandidaat en voorzien van minimaal 5 handtekeningen. 9. Verkiezing nieuwe voorzitter. _10_. Afscheid voorzitter v.d.Pas. 11. Uitstapje 1988. T2. Mededelingen. 13.. Rondvraag en sluiting. Na de sluiting van de vergadering volgt er een korte koffiepauze, waarbij gelegenheid is tot het betalen van de contributie. Na de pauze zal een groep dames van de toneelvereniging Crescendo nog een opvoering geven, hiervan zal de aanvang omstreeks 15-30U zijn. Het bestuur vertrouwt er op dat de leden zoveel mogelijk deze belangrijke jaarvergadering zullen bijwonen. Nationale kollekte voor de kinderbescherming (SAKOR) wordt dit jaat gehouden in de week van 21 tot 27 maart. Deze zal. evenals voorgaande jaren weer verzorgd worden door de ouderenvereniging. Gaarne bevelen wij deze collekte bij u aan. oovnoefe^ ''/'ouwe" Dinsdag 22 maart is de Culturele Kringavond in de schouwburg in Venray. Aanvang 1915uDenk aan het programma, want dit is tevens uw toegangsbewijsDonderdag 24 maart bijeenkomst om 20.00u in het gemeenschapshuis. Mevr.Beerkens, huidtherapeute uit Venray vertelt over haar werk. Wat houdt dit zoal in. Het behandelen van verschillende huidaandoeningen, geen ecxeem, b.v. wijn- en brandvlekken, haargroei, wratten, puistjes enz. Dit alles zal zij toelichten met dia's. Het belooft een zeer intressante avond te worden, en we hopen dan ook veel leden te mogen begroeten. Uitstapje. Bij voldoende deelname, 50 pers. hebben we op 19 april een uitstapje georganiseerd. We vertrekken om 8.00u bij de kerk. Voor de middag brengen we een bezoek aan "De Kaardebol" in Biezemortel. Dit is een schapenhouderij waar men kan zien hoe men wol spint en verwerkt, zelf verft met na tuurlijke producten. Er wordt ook schapenkaas gemaakt en nog verder verschillende andere producten. Hierna' vertrekken we naar Loon op Zand waar we gezamelijk de lunch gebruiken. Na de middag bezoeken we het wijnmuseum "Maison du Vin" in Tilburg, waar we uiteraard een glaasje wijn aangeboden krijgen. Van hieruit gaan we naar Den Bosch, waar we een kop koffie met een Bossche bol gebruiken. En als we in Den Bosch zijn, bezoeken we natuurlijk de gerestaureerde St.Jan. Het diner gebruiken we hierna samen in restaurant "Brabants Hof' in Boekei. Om 20.30u zijn we weer in Ysselsteyn. De kosten van deze dag zijn 60, Opgave kan tot 30 maart bij Mevr.Michels tel. 1563 REUMAFONDS. De collecte voor het Nationaal Reumafonds heeft 1.767,15 opgebracht. Aan allen die er aan meegewerkt hebben, om dit mooie resultaat te behalen heel hartelijk dank. TONEELVERENIGING "CRESCENDO". De toneelvereniging zit momenteel met een tekort aan mannelijke spelers. Wie denkt: "dat toneelspelen zou ik ook wel eens willen doen", kan zich opgeven bij Jo Koonings tel. 1366. De repetitieavonden zijn op woensdag De feestavond is op zaterdag 23 april. De jaarvergadering en tevens rolverdeling op woensdag 27 april. De Algemene Jaarvergadering van de onderlinge paardenverzekering is op maandag 21 maart 1988 om 20.30u in de Gelderkoel te Heide. De paarden worden geschat op 24 maart 1988 namiddag en op, 25 maart namiddag. ONDERLINGE PAARDENVERZEKERING.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1988 | | pagina 4