Raad van elf, Prins Henk II en verder gevolg zullen hier aanwezig ;zijn. ALP WIEVERBAL: Het was weer drukker dan vorig jaar, U hebt wat gemist als U er niet bij was. Gezellig was het I Prijzen en de wisselbekers voor de mooist verklede gingen naar: Eenlingen: - Mie Michels-Huys - Toon Fleurkens. Paren - Mart en Sjaan Stiphout. Klein groep - Gerrit en Gerda Martens, Leo en Riek Heidens Lei en Gonny v. Dijck. Grote groep - Wim en Gerry Smeets, Wim en Henny Janssen, Henk en Leen Stevens, Jan en Ria Stevens. Voor de langst onbekenden - Het Trio: Grada Spreeuwenberg-v.HoofKato Hendrikx-v.dWeijer, Marie Hendrikx-Fleurkens Volgend jaar zien weej ollie wer allemol terug en natuurlijk nog veul mieer volluk. Receptie Jeugdprins: Wat was ft weer goed in de Koel. Prins Patrick, Vorst Rob en de Jeugdraad danken allen voor de geweldige belangstelling op de receptie van Prins Patrick I. Het Jeugdcomite. Opgave voor de optocht kan nog tot en met zaterdagavond (zie formulier in YNB vorige week.) Denk eraan: Bestuurders van motorvoertuigen behoren in bezit te zijn van trekkerrijbewijs of geldig rijbewijs, neem voor de zekerheid contact op met Uw verzekering. a.s. Zaterdag: om 19.00 uur H. Mis ter intentie van De Pielreuzen en Pielreuzinnenmet medewerking van de Smeleblaozers Receptie: ora 20.11 in de "Smelehof" de carnavalsvereniging De - Pielreuzen nodigd iedereen uit om aanwezig te zijn bij de sleuteloverdracht door Opper-Pielreus Wim Claessens aan Prins Henk II. En om Prins Henk en Prinses Henny te feleciteren als Heersers van ons Pielreuzenrijk. De hofkapel "de Smeleblaozerszorgen voor de muziek. Programma carnaval zie de carnavalskrant. Wijziging: Zondag komt de Prins en Raad bij elkaar en sluit het middag programma in zaal Roelanzia. Dinsdag: Sluiting van de Vastenoavond in de "Smelehof" de carnavalsbuurt van dit jaar de Putfcenweg. Ziekenbezoek: Op carnaval-zondagmorgen bezoekt prins Henk de zieken in de verpleegtehuizen en aan huis. Wilt U graag of dat Uw kind of familielid bezocht wordt dan graag een telefoontje voor zaterdagavond 18.00 uur naar Jan Jaspers tel. 1428 of.#Serve Keijsers tel. 1232. Bij voorbaat Dank Het Bestuur van de Pielreuzen. Optocht 1988: Receptie Prins Henk II en Prinses Henny:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1988 | | pagina 6