12a GROENS KRUIS YSSELSTEYN Na een periode van ongeveer vijf jaar als wijkverpleegkundige in Ysselsteyn gewerkt te hebben ga ik afscheid nemen. Per 1 mei 1988 zal ik als hoofdwijkverpleegkundige in Horst gaan werken. De kans om mijn opgedane kennis en ervaring daar te gaan gebruiken ervaar ik als een nieuwe uitdaging. Opgebouwde contacten wil. ik in huisbezoeken afsluiten. Met verschillende van u, waar ik een intensief contact mee heb, zal ik zelf. een afspraak maken. Anderen, die een huisbezoek op $rijs stellen kunnen zelf contact met mij opnemen. Ook hoop ik nog voor 1 mei een nieuwe wijkverpleegkundige aan u voor te stellen en in te werken (terzijnertijd hierover meer in dit blad). Heeft u vragen of wensen neem dan contact op tijdens de spreekuren; maandag, woensdag, vrijdag van 13.30-14.00 uur tel. 04785-1492. Hans Vestjens wijkverpleegkundige. ij de bezorging van de laatste Levensvenster hebben alle leden een circulaire ontvangen over een Algemene Oriënterende cursus voor ouderen. Bij voldoende deelname is het mogelijk dat de cursus in Ysselsteyn gegeven wordt. Dit zouden 15 personen moeten zijn. - Voor nadere bijzonderheden, zie de biauwe'circulaireVergeet niet EREN VERENIGING u voor -jq februari op te geven indien u geintereseerd bent. LEDENWERVING. Het is het streven van de K.B.O. (Katholieke bond voor ouderen) dat mensen die niet meer in het arbeidsproces betrokken zijn en de leeftijd van 55 hebben bereikt zich aansluiten bij de ouderenvereniging. OP verzoek van het bondsbêstuur zullen wij ook aan deze ledenwerving deelnemen. Een van onze bestuursleden zal binnei. kort enige mensen bezoeken waarvan men veronderstelt dat ze zich thuis zullen gaan voelen in onze vereniging en zodoende de K.B.O. steunen door hun lidmaatschap. KIENEN. A.s. woensdag is weer kienen in het gemeenschapshuis Smelehof. Aanvang half twee. BASISSCHOOL-OUDERRAAD CarnavalVrijdagmiddag 12 febr. (van 13-30 tot 15.00 uur) gaan we met z'n allen carnaval vieren in de "Smelehof". Prins Henk II zal vanaf 13.30u een bezoek brengen aan de peuterspeelzaal en vanaf 14.00 a 14.15u zal hij in de Smelehof te gast zijn. Hij zal dan medailles uitreiken aan 3 leerlingen van de onderbouw (gr.1-4) en 3 leerlingen van de bovenbouw (gr. 5-8), die het mooist verkleed zijn. Nadere mededelingen aangaande deze carnavalsmiddag zullen op school worden bekend gemaakt. LANGLAUFEN. Jammer genoeg kon dit afgelopen dinsdag weer niet door gaan. We hebben nog een datum gereserveerd nl.25 febr. We zullen maar zeggen: Alle goeie dingen in driëen en hopen dat er dan wel sneeuw is. Degene die dan niet mee kunnen, willen die dit a.u.b. doorgeven voor woensdag 10 febr. tel.1563- Dinsdag 9 febr. is al weer de laatste les van de cursus: Vrouw en Politiek. Deze bijeenkomst zal dhr.W.CLaessens een inleiding houden over: Milieu en Politiek. We hopen dat deze laatste keer iedereen aanwezig is om 13-30u in het gemeenschapshuis Smelehof. 9 febr. is er ook weer kienen, 1930uin zaal Roelanzia, mevr. Janssen-Noyen zal deze keer aanwezig zijn. Cursus: Kaas naken. Deze cursus wordt gegeven op de Praktijkschool in Horst.Het zijn 8 lessen, onkosten 140,—. De eerste les is op 10 febr. van 8.30u - 12.00u. Er is dan eerst ontvangst, theorie en excursie op school. In 4 lessen wordt kaas gemaakt met zuursel, karnemelk en kruiden. Er is een excursie naar het rundveebedrijf "Dijkerheide" en kaasboerderij Philipsen. Opgave en nog meer informatie tot 7 febr. tel. 04932-369» Denk aan het "ALD WIEVERBAL" vanavond. Vrouw® Willen de dames van het gemengdkoor vandaag 5 febr. om 2 uur de huwelijksmis komen zingen voor het bruidspaar Arts-Hesselmans Uitslagen 't Anker- Roelanzia 5-4 Roelanzia t Duivenbos 3^-4_ Programma 11-2: Duivenbos 4 - Roelanzia. 1

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1988 | | pagina 4