MEDEDELING voor de patiënten praktijk Dr.Keijzer- Dr.Keijzer-Bors. Vanaf 1 jan. 1988 tot 1 april 1988 zal de huisartspraktijk van dokter Keijzer en dokter Keijzer-Bors te Ysseïsteyn meedoen aan een groot onderzoek. Dit onderzoek is opgezet door het NIVEL (Nederlands instituut voor onderzoek van de eerste lijnsgezondheidszorg) en gaat over de volgende vragen: 1Met welke ziekten en klachten komt de patiënt bij de huisarts? 2. Wat doet de huisarts met deze ziekten en klachten? Het is belangrijk om dit te weten, om te kunnen werken aan een verdere verbetering van de gezondheidszorg in Nederland. Versterking van de eerstelijnsgezondheidszorg is al jaren een beleidsdoelstelling van de overheid. Wat betekent dit voor de patiënt? ,Aan de patiënten, die bij de huisarts langskomen, wordt gevraagd om enige gegevens over henzelf op een formulier in te vullen. Het gaat om vragen over de leeftijd, burgerlijke staat, gezinssamenstelling, opleiding en beroep. Deze gegevens zijn van belang om een beeld te krijgen van de sociaal-economische samenstelling van de praktijk. Verder zal bij 100 willekeurig gekozen patiënten uit de genoemde praktijk een enquête worden afgenomen, waarin vragen gesteld worden over de wijze waarop de patiënt de eerstelijnsgezondheidszorg ervaart. Geheimhouding verzekerd Dinsdag 22 december is onze Kerstavond. .We beginnen om 20.00 u in het gemeenschapshuis Smelehof met een Kerstviering, welke opgeluisterd zal worden door het Jongerenkoor "Enjoy together". In de pauze wordt u koffie met kerstbrood aangeboden. Hierna zal mevr.v.Deurzen uit Someren, voor velen geen onbekende, een lezing houden over: Relatievormen, dit in de ruimste zin van het woord, en toegespitst op Kerstmis, tot slot zal mevr.v.Deurzen een kerstverhaal vertellen. Het belooft een sfeervolle avond te worden en we hopen dan ook veel leden te mogen begroeten. LANGLAUFEN: Dit was afgelopen winter een enorm succes. Daarom hebben we voor deze winter weer een dagtocht georganiseerd naar de Ardennen en wel op dinsdag 26 jan. Het vertrek is om 7-00 uur aankomst ski-piste om 10.30 u, vertrek naar huis om 16.00 u, om 19-30 u zijn we dan weer in Ysseïsteyn. De onkosten zyn bij 40 personen 27,voor buskosten en de huur van de uitrusting. Hier komt nog bij de"'kosten voor verzekering en instructeur (trice). Voor een lunch pakket moet u zelf zorgen. Opgave kan tot 12 jan. bij mevr.Michels tel.1563, met vermelding van: schoenmaat, lengte en okselhoogte. Mochten de weers-, sneeuwom- standigheden niet gunstig zijn op 26 jan. dan is 2 febr. gepland. ïrauv/ör RUITERCLUB "DE PEELDRAVER" Op de wedstrijd te Liesel behaalde onze ruiters met springen in de klasse L een 'ie pr. met Silverster en plaatste zich in de finale ook weer als 1ste. Marcel Schepers in de klasse M met Abdoela een 4e pr. en met Vera de 6e pr.. Eric van Asten met Viletha klasse M 7e pr. Proficiat PONYCLUB "DE WBLSHRUITERS» Uitslag dressuurwedstrijd Weert: Simone Wiilems 1pr. Lizanne Janssen o pr. Uitslag springwedsfcrijd Venray: Simone Wiilems, Leopold v.Asten en Mathijs v.Asten, Jolanda Luyfcen 1e pr. Lizanne Janssen 3e pr. Springwedstriid te Roggel. Zaterdag 30 januari alle M en Z combin. Zondag 31 januari alle B en L combin. Men kan deelnemen aan een klassiek springparcours en aan het progressief springen. Opgave voor 10 januari bij de sec. tel. 1796. Op zaterdag 26 dec. a.s. houden wij'een zicht tent. in het gemeenschaps huis Smelehof. Woensdag 24 dece. vanaf 13-00 uur beginnen we met het opbouwen, wij hopen dat enkele liefhebbers komen helpen. Nadere gegevens worden volgende week bekend gemaakt. I.v.m. kerstmis en nieuwjaar verzoeken wij u de 2 volgende weken de copy voor het Y.N.B. in te leveren vóór dinsdag 12.30 uur. 9

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1987 | | pagina 4