Si ÜI1P1 40 Jaar Fanfare "De Peelklank" Vorige week konden wij U het programma melden van de festiviteiten in het kader van bovengenoemd jubileum. Kanende week zullen huis aan huis programmaboekjes bezorgd worden door de leden van fanfare en drum band. Zij zullen U tevens een PASSE-PARTOUT te koop aanbieden voor Muziek feesten ïo.. Dit passe-partout geeft recht van entree voor de avond met 9*8 "oktooer -87 Bertus Staigerpaipde kindervoorstelling en de avond met de Aalander op respectievelijk 9-, 10- en 17 okt. a.s. Middels aankoop van een passe-partout steunt U de fanfare en krijgt U tegen een zeer gereduceerd tarief recht van entree voor bedoelde 3 evenenenten. Mocht U zelf helemaal niet of naar een of 2 evenementen gaan dan kunt U altijd nog iemand anders blij maken voor de desbetreffende avonden dite U niet gaatt Gedurende de afgelopen 40 jaar was de fanfare bij tal van festiviteiten in, maar ook buiten ons dorp present. Bent U ook present bij het 40 jarig jubileum van onze Ysselsteynse muziekvereniging. Koop daarom een passe-partout. U kunt dan mee feesten-en tevens het werk van de fanfare ondersteunen. Voorverkoop Bertus Staigerpaip. Vanaf lieden kunt U voor deze avond tegen gereduceerd tarief entreebewijzen kopen a 6.50 bij de Rabobank in Ysselsteyn, Bedrijfsgoede- renwinkel v. d. L.L.T.B. en Tapijtcentrum Nederland, Stationsstraat 41 in Deurne. FEDERATIET0ERN00I Op zaterdag 3 en zondag 4 okfco., zal in gemeenschapshuis Smelehof het federatie- toernooi van de gemeente Venray gehouden worden. De fanfare en de drumband van Ysselsteyn zullen op zaterdag optreden. De leden van fanfare en drumband worden hiervoor om "lS.OOu verwacht in het gemeenschapshuis. Ter voorbereiding op dit toernooi zal er op vrijdag 2 okt. een repetitie zijn van de fanfare. Aanvang 19-00' uur. RUITERCLUB "DE PEELDRAVER". Op 27-9-'87 gehouden samengestelde wedstrijd behaalde Gerald Arts 3e pr. Op het concour te Tegelen behaalde met springen M Eric v.Asten 3e pr. Springen L Irma Bovee 4e pr. Springen M Frank Scheepers 7e pr. Allen van harte proficiat. Wedstrijden: Op zondag 18 oktober a.s. wordt er door L.R. "Beatrix- Asten een springwedstrijd georganiseerd. Extra springrubiek voor de klasse M en Z. Op zondag 25 okt.a.s. is er een samengestelde wedstrijd te Helden. Hiervoor kan men zich laten inschrijven by de secretaresse tel. 1545. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS"Uitslag S.G.W. Ysselsteyn. Yvonne Couwenberg 5e pr. Jolanda Luyten 8e pr. Verder willen wij alle sponsors en medewerkers bedanken voor hun giften of verleende medewerking. Zonder uw hulp was dit evenement niet mogelijk. 5tollö BktniltiBIllllB kallBkte Deze collecte voor de gehandicapten wordt in Yssel- JpSSMSpü genomiiEapleR steyn verzorgd door ponnyclub en rui terclub. Uw hulp giro 1122222(ms,2;!ltrSElit is in deze tijd van bezuinigingen op overheidssteun Want..zonder uw financiële hulp staan vele gehandicapten in de kou. 0p zaterdag 7 november houden vrij in samen werking met de "Bouw en Houtbond" een feestvergadering in zaal Roelanzia. Op deze avond zal de heer A.Jaspers gehuldigd worden, daar hij 40 jaar lid van de bond is. Ook zullen wij een gesprek hebben over het 40 jaar bestaan van het F.N.V. wat volgend jaar plaats vindt. Verder nog een gezellig samenzijn met muziek. Alle leden zyn van harte welkom. SPAARKAS "DE PIËLKAS. Leden denk aan de dropping feestavond op 2 oktober bij Johan en Liesbeth Egelmeers. Vertrek droppers cm 19*00u. Wij wensen u allen 'n gezellige avond toe. Het Feestcomité 707070333(3.7B.3H31 meer dan noodzakelijk. 'to, Zvv

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1987 | | pagina 5