REDAKTIE: DORPSRAAD JAARGANG OUDERENVERENIGING Parochie H. Oda Week van 11-17 juli 1987- Zaterdag 19-00 uur 1.H.M.v.Rinus Dijkhuizen. 2.H.M.v.Grad Verheyen. 3-H.M.v.Raymond v.Asten. „4. H.M.v.Bèr v.Ass. Overleden ouders en familie. Zondag Vijftiende zondag door het jaar. 9.30 uur H.M.v.Giel Trommelen over1.ouders. 11.15 uur H.M.v.h.Geestelijk welzijn v.d.Parochie. Maandag 19.00 uur H.$4.-v.H.Holthuijsen. Woensdag 19-00 uur 1.H.M.v.P.J.v.Lipzig en Elisab.Verhoeven. 2.H.M.v.Marian v.Haperen en overl.fam. Vrijdag 19-00 uur H.M.v.overl.fam.v.Dijck-Driessen. MISDIENAARS Zaterdag 19-00 uur B.Vergeldt en A.Philipsen. Zondag 9-30 uur Rob en Tjeerd Jenniskens, 11.15 uur D.Martens en P.Janssen. Ma+Wo+Vr. 19.00 uur E.Jenniskens en P.Potten. MEDEDELING: In dit weekend wordt in de köllekte een bijdrage gevraagd voor het werk van de oost priesterhulp Afgelopen zaterdag heeft ons Jongerenkoor de Dienst van zeven uur opgeluisterd. Of het daarom zo druk was, weet ik niet; wèl weet ik, dat het een mooie viering was met veel aandacht van de vele aanwezigen. Hieraan heeft de goede en enthousiaste inzet van onze zangers en zangeressen zeker voor een groot deel bijgedragen. Het is mij bekend, dat niet iedereen "juicht" als het Jongerenkoor zingt. Tot zulke mensen zou ik willen zeggen: er zijn in het weekend drie Diensten! En die drie zijn allen verschillend wat de muzikale omlijsting betreft. U hebt dus (nog) keuze. Voorlopig wordt echter zeker tijdas de Eucharistieviering van 11.15 uur niet gezongen Dit vanwege het vakantieseizoen. En nu ik het toch over deze laatste weekenddienst heb: de laatste tijd ging het erop lijken, dat het wat rustiger werd achter in de kerk Maar afgelopen zondag was het. weer goed mis. Ik heb mij moeten schamen voor de 25 Duitse jongeren die naar de kerk kwamen om te bidden....! Laten we er toch allemaal aan meewerken, dat het in de kerk, zeker tijdens de Diensten, rustig is. Dat is toen niet te veel gevraagd, dacht ik. En tot slot voor deze;keer-: als u op vakantie gaat, wens ik u veel plezier, een goede reis en een behouden thuiskomst! Vanaf vrijdag 18.00 uur (10 juli) tot maandagmorgen 8.00 uur (13 juli) huisartsen doet de diensfc: Dr.Kejjzer, v.Beurdenweg 10, Ysselsteyn, tel.04785-777- Woensdag 15 juli is er weer kienen om half twee in het gemeenschapshuis Smelehof. p

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1987 | | pagina 1