Oud ijzer aktie: Op zaterdag 27 juni zal er door de leden van fanfare en drumband weer oud ijzer opgehaald worden. Als iedereen, die iets op te ruimen heeft, de spullen klaar legt, kan alles een vlot verloop hebben. Op veler verzoek willen wij er op wijzen, dat ook enveloppen met inhoud zeer welkom zijn. Wij willen iedereen bij voorbaat van harte bedanken voor de mede werking. Maken groepsfoto: Op zondag 28 juni, zal er voor aanvang van het openluchtconoert een groepsfoto gemaakt worden van fanfare en drumband. Alle leden, ereleden, leden van jeugdfanfare en leden van jeugddrumband worden dringend verzocht uiterlijk om 12.30 uur op het lovinckplein aanwezig te zijn. HBS Op de short metric wedstrijd te Roggel werd M.Camps 1c met 600 ptn. Bij de junioren werd B.Camps 3 met 571 ptn. Zondag j.l. werd M. Camps 6e op de fita-wedstrijd te Baarschot met 1237 ptn._ B.Camps behaalde bij de jun. 991 ptn. E.Camps werd 1e met 1079 ptn. bij de dames kl.3- J.Michels werd te Arcen 3e bij een animal-ronde Zondag a.s. neemt het 1e en 3e zestal deel aan heb nat.kampioenschap voor korosen. Het 1e zestal schiet te Eerde, vertrek 9-30 uur. Het 3e zestal schiet te Tienray, vertrek 10.00 uur. Donderdag a.s. wordt te Tienray geschoten om de D.V.S. beker, vertrek 18.30 uur. Volgende week zaterdag 4 juli schieten de aspiranten te Elsoo om het ned.kampioenschap. Zondag 5 juli worden de persoonlijke kampioenschappen geschoten. ■w- BASISSCHOOL-SCHOOLBESTUÏÏR-OÜDERRAAD Verhuizing. De definitieve verhuizing van de kl«»»%|y#?inaar bét hoofd gebouw vindt plaats op vrijdag 16 aept. ais.Ih èe^'ste instantie hadden we gedacht op de eerste schooldag van het nieuwe schooljaar met alle groepen in het hoofdgebouw van start te gaan. Door externe omstandig heden o.a. strenge geluidseisen t.a.v. de beglazing en uitgaande van de gedachte, dat de afwerking en inruiming ook nogal wat tijd in beslag neemt en 't geheel (waaronder de voorbereiding om aan de "overstap" een feestelijk tintje'te geven) beter, rustiger en weloverwogen kan verlopen, hébben we besloten de definitieve overhuizing op vrijdag 18 sept vast te stellen. Opm.: Groep 1 en 2a verblijven dus nog enkele weken van het nieu we schooljaar in de dependance. *s Middags trouwens ook de leerlingen van groep 2b. Ouderhulp. Het doet ons deugd, dat zoveel ouders spontaan bereid waren en zijn ons te helpen - ondanks vaak ongunstige weersomstandigheden - bij de betegeling, beplanting., verplaatsen van de zandbak e.d.. We zouden allen, die hieraan meege holpen hebben hiervoor bijzonder willen bedanken. Heel speciaal zijn we veel dank verschuldigd aan Grondverwerkingsbedrijf H. Maessen die kosteloos het grondwerk^ t.a.v. de betegeling heeft verricht. Zonder uw aller hulp was de nu gerealiseerde uitbreiding financieel niet mogelijk geweest. "Open Dag". Te zijner tijd, waarschijnlijk in oktober/november, houden we een OPEN DAG, waarop alle belangstellenden een kijkje kunnen komen nemen. Schoonmaak Materiaal. Ieder jaar wordt 't materiaal van de kleuters aan het einde "van 't schooljaar meegegeven om door de ouders schoongemaakt te worden. Het leek ons verstandig i.v.m. bovengenoemde verhuizing op 18 sept. a.s. en om overbodige "in- en uitpakwerkzaamheden" te besparen dit te zijner tijd in de week v<5or 18 sept. te doeno Algemene opmerking voor groep 1 en 2In verband met het feit, dat de zandbak en een gedeelte van de betegeling verwijdend is, gaan we voortaan spelen in het speeltuintje achter de dependance. Daarom zouden we willen aanraden de kinderen niet zo'n al te beste kleren aan te trekken. siïisM '^ÊLKl**A

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1987 | | pagina 4