I TVX. hiHHP DRUMBAND "FANFARE DE PEELKLANK" Jeugddrumband a.s. zondag 14 juni op concours in Milheeze. De drumband bestaat op dit moment uit 3 afdelingen. Een afdeling, de jeugddrumband, gaat a.s. zondag voor het eerst op concours in Milheeze. Ha een gedegen opleiding o.l.v. Wim Sanders gedurende een periode van 2 a 3 jaar gaan zij een poging wagen in de jeugddivisie sektie A. Het concours wordt gehouden op het sportterrein in Milheeze. Zij treden als eerste op om 12.30 uur, omstreeks 15.00 uur wordt de uitslag verwacht Het gezaraelijk vertrek is gepland om 11.30 uur vanaf de Smelehof. Het bestuur van de fanfare, de collega drummers alsmede de supporters er hopelijk velen meegaan wensen de jeugddrumband bij voorbaat alle succes hun eerste schreden op de concoursmat. BestuursvergaderingOp dinsdag 16 juni is er na de repetitie van de drumband een bestuursvergadering in het gemeenschapshuis Smelehof. Aanvang 22.00 uur. waarvan toe met BLAASKAPEL (met aanhang) NAAR BONBRUCK. Dit jaar brengt de blaaskapel De Smelebloazers met hopelijk veel supporters weer een bezoek aan onze vrienden in Bonnbruck (Beieren). We zullen daar weer op de bekende wijze het Volksfeest opluisteren. We vertrekken op woensdag, 19 augustus en komen terug op zondag, 23 augustus a.s. met een 70-persoons bus. De mensen, die de laatste maal gasten uit Bonnbruck in huis hebben gehad, hebben de voorkeur gekregen om zich voor deze reis op te geven. Er zijn nu nog ongeveer 10 plaatsen vrij in de bus, zodat we ook anderen de gelegenheid willen geven, om zich op te geven. Het zal hierbij gaan op volgorde van opgave dus vol is vol!!!! De kosten zullen ongeveer 150,bedragen, maar dat is nog niet precies bekend. Opgave bij Wiet van der Hoff, tel.04785-345,waarna men z.s.m. bericht krijgt omtrent kosten e.d. Willen de dames en heren van het gemengdkoor de mis komen zingen op vrijdag 19 juni om half drie voor het 25 jarig huwelijk van ons koor lid Jeu Drabbels. "Ruiterclub De Peeldraver". C.H. te Horst-America. 8 tal 3e pr. 4 tal 5e pr. Ind.dressuur MI Ria Peeters 2e pr. LI Frank Schepers 3e pr. Wilma Lerrmens 4e pr. B2 Huub Janssen 3e pr. Springen M: Jolanda v.Veghel 5e pr Springen B: Jan Schepers 5e pr. DORPSZESKAMP DORPSZESKAMP Op dinsdag 16 juni a.s. wordt de captain-avond gehouden in zaal "Roelanzia". Deze begint cm 20.00 uur. Als de captain verhinderd is kan hij/zij een afgevaardigde van .de ploeg laten komen. OP zondag 21 juni is het weer zover. Er wordt voor de 4e achtereenvolgende een dorpszeskamp gehouden. Deze is weer groots opgezet. Er zullen 250 deelnemers strijden om de wisselbeker. Enkele onderdelen zijn o.a. de zeephelling, waterbassin, Ysselsteynse taxi, met als klap op de vuurpijl: Touwtrekken. In de pauze een spectaculair optreden van de trialclub uit Baarlo. We wensen verder iedereen veel plezier. De organisatie. Zaterdag en zondag j.l werd te Huijbergen een handboog toernooi gehouden met lange afstand-korte afstand (50 en 30 M) en veld- en jachtschieten. Bij het veld- en jachtschieten behaalde M.Camps 433 ptn. en A.Hellegers 441 ptn. In de klasse zonder vizier schoot C.Jansen 312 ptn en werd daar mee 4e. Bij het short metric behaalde B.Camps een 2e pl. met 538 ptn. Ellen Camps schoot 513 ptn. Op de lange afstand werd P.Bus 1e'met 1046 ptn en B.Camps 3e met 989 ptn in de klasse jun.' Bij de dames kl.3 werd E.Camps 2e met 1012 ptn. Morgen -zaterdag is er te Panningen een short Metric. Vertrek om 10.45 uur- HBS Uitslag Pinkstertoernooi Dames: 1e Tonny van Vegchel Heren: 2e Karin Verhoeven 3e Irene Litjens 1e Lowiek Siebers 2e Teng Janssen 3e Jos Michels Programma dorpencompetitie zondag 14 juni: Ysselsteyn A - Oostrum A Leider .Tonny van Vegchèl Merselo C - Ysselsteyn C leider Furl Emonts. 'at r

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1987 | | pagina 4