0 In de maand april zal mevr.Michels-Huys, tel.563, de zieke leden in het ziekenhuis bezoeken. ENQUETE. Een dezer dagen ontvangt u een vragenlijst in de brievenbus. Hiervoor vragen wij uw aandacht en medewerking. Wat is de bedoeling en de achtergrond hiervan. De L.V.B. werkt, samen met nog vier andere katholieke vrouwenor ganisaties in de Unie Katholieke Vrouwenbeweging Limburg. Met elkaar worden vragen en punten rondom katholiek zijn en geloven besproken en wordt overlegd wat de vrouwenorganisaties daarin gezamelijk willen en kunnen doen. Een van deze punten is: hoe kunnen we samen bevorderen dat meer vrouwen betrokken worden bij het hele kerkgebeuren? In ons bisdom zijn er voor vrouwen vele mogelijkheden om in de kerk te functioneren. Niet alleen in het uitvoerend werk,b.v. koor, poetsen enz., maar ook meedenken en meebepalen in het beleid b.v. parochie raad. De vrouwenorganisaties hebben nog weinig, inzicht over hoeveel vrouwen er werkelijk actief zijn en op welke manier, wat zij zelf hierbij ervaren en wat haar wensen zijn. Om hiervan meer inzicht te krijgen wordt deze enquete gehouden onder alle vrouwen van de samenwerkende organisaties. Aan u de vraag: wilt u dit vragen formulier goed lezen a.u.b. invullen en voor 10 april bij een van de bestuursleden in de bus doen. Op de vragenlijst staat dat u deze voor 15 maart ingeleverd moet hebben, de datum is verschoven naar 10 april. Neem even de moeite er voor. Het is voor ons allemaal erg belangrijk. Donderdag 9 april is er in zaal v.Dijk. in Oostrum, van 13.30-16.00 uur een bespreking over het rapport: Loon naar werken, o.l.v. mevrRPruisten van de S.E.V. MODESHOWHebt u al aan de modeshow gedacht in september? Hebt u al kleding genaakt, truien gebreid of gehaakt die geshowd kunnen worden? Meer informatie of opgave bij mevr.v.d.Boogaard-Joosten tel.665- Activiteit in kringverbandBij voldoende deelname wordt er in het najaar of begin 1988 weer een cursus: Spel en toneel gegeven. Van onze afdeling hebben al enkele leden deze cursus gevold. Ze waren allemaal erg enthousiast, over wat ze allemaal geleerd hebben. Als er nog leden zijn die meer informatie hierover willen, of zich al op willen geven kunnen dit doen tot 10 april bij mevr.Michels tel.563, data en plaats, tijd en kosten worden t.z.t. bekend gemaakt. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS" Uitslag oefenwedstrijd. Dressuur Yvonne Couwenberg 1e pr. Leopold v. Asten 2e pr. Simone Willems 3e pr. Ponyspelen: Nicole Janssen 1e pr. Sandra Janssen 2e pr. Simone Willems 3e pr. Ivon Jaspers 4e pr. Martijn Janssen 5e pr. RUITERCLUB "DE PEELDRAVER"T De onderlinge samenstelde wedstrijd van afgelopen zondag is gewonnen door Gerald Arts met Varisciet. Dit was voor hem de derde achtereenvolgende keer en zodoende mag ,hy de wisselbeker houden. Deze beker is in 1977 geschonken door beschermheer wijlen Driekske v.d.Weijer. Op de 2e. plaats Jan Schepers met Anita, 3e pl.Hans Philipsen met Victor. Ind.dressuur: 1e pi.Gerald Arts-Varisciet- 2e pl.Rian Sehepers-Poeki. 3e pl. Hans Philipsen-Victor. Springen: 1e pl.Gerald Arts-Varisciet. 2e pl.Jolanda v.Vegchel-Zento. 3e pl. Jan Schepers-Anita De cross werd gewonnen door Marcel Schepers-Abdula. 2e Gerald Arts-Varisciet. 3e Hans Philipsen-Victor. A.s. zaterdag inkorven voor Heverlee inzetten van 13.15-13-45 uur. Manden laden om 14.00 uur door Th.Arts, P.v.Asten en Jac Verhoeven. Venray rijden 5-4 Sr.Maessen. Mandendienst 11-4 P.Arts, M.Geurts en P.Thijssen. Venray rijden 12-4 B.Lihders. A.s. zaterdag worden alle leden verwacht om 21.00 uur voor het af halen van bescheiden en enkele besprekingen. Dit geldt ook voor hen die geen duiven meezetten. Denk aan de hoklijsten dit is de laatste week van inleveren. Anders moet je ze zelf opsturen. KIENEN Onze vereniging houdt op dinsdag 7 april a.s. weer een gezellige kienavond in ons clublokaal bij Herberg De Peel. De aanvang is 's avonds om 19-30 uur. De prijzen zijn u alle bekend, dus weer mooie en de hoofdprijs van 100,contant ontbreekt niet. TOT KIJK OP 7 APRIL. ^xtmoe% v 5' 0

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1987 | | pagina 4