JEUGD CARNAVAL Jeugdprins op zondag 21 febr. Zaterdag 21 febr. ALCOHOLVRIJ CARNAVALS DISCO. Jeugdprins Noël-en Vorst Rob en zijn gevolg zullen hierbij aanwezig zijn. We verwachten hier natuurlijk dat jullie allemaal verkleed aanwezig zijn zodat je er samen een gezellige avond van kunt maken. En dan natuurlijk a.s. zondag 22 febr. op de RECEPTIE van de JEUGDPRINS die gehouden wordt van 14.11 tot 16.11 uur in jeugdgebouw "De Koel". Op donderdag 26 febr. is de Jeugdraad weer in de koel voor de z.g. donderdagavond groep. Comité Jeugd-Carnaval ALDEWIEVERBAL. Zaterdag a.s. 21 febr. wordt in de Smelehof een groot alderwets Aldewieverbal gehouden. Iedereen is welkom, maar wel verkleed natuurlijk. Prima muziek. Prins Jo den twedde met zijn gevolg zal natuurlijk acte de presence geven. Tot zaterdag, aanvang 20.30 uur. Vastelaoveskrant 1967 Dit weekend krijgen alle leden een krant thuis bezorgd en wordt verder de carnavalskrant huis aan huis te koop aangeboden. S.V.Ysselsteyn en de Peelkorf: Bruidspaar 19o7". Ri.a en Hans. Proficiat met zo'n geweldige geslaagde Boerenbruiloft. Volgend jaar dan is de tennisvereniging aan de beurt om de organisatie mee op te zetten. De Pielreuzen. OPTOCHT. De Pielreuzen 198?. Prins Jo den twedde en Jeugdprins Noël rekenen ook dit jaar op alle Piëlreuzen en Reuzinnen om mee te doen met de optocht van ons Piëlreuzenrijk. Carnaval is dit jaar laat in het seizoenvdaarom extra veel tijd om een idee uit te werken tot groep wagen of enkeling. Er zijn ook dit jaar weer prachtige bekers en herinneringsvaantjes. Laten we in het jaar van superheffingen voor een super- lange optocht zorgen. Opgave uiterlijk t/m zaterdag 28 febr. d.m.v. onderstaande andwoordstrook in te leveren bij: Maarten Teunissen, Lovinckplein 5 oftewel in de bus by Gebr.Keijsers b.v. Carnavalsrnaandag krijgt u het regelement en plaatsnummer thuisbezorgt. Opgave-formulier optocht 1987 van de Piëlreuzen. 0 Grote wagen (door tractor of ander voertuig voortbewogen) 0 Kleine wagen (handgetrokken, kleine pony of klein gemotoriseerd) 0 Grote groep (10 personen of meer) 0 Kleine groep (minder dan 10 personen, meer dan 2 personen) 0 Enkelingen en paren (max. 2 personen) Kruis s.v.p. duidelijk aan in welke categorie dat uw wagen of groep volgens u thuis hoort. Bij twijfelgevallen beslist de jury. S.v.p. invullen: Naam wagen/groep/uitbeelding Aantal personen welke met uw groep meedoen Muziek ja/nee.. Contactpersoon: Naam: Adres vssasmx Bedankt voor uw medewerking, Het bestuur en de optochtcommissie ■t BE PI&3EÜS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1987 | | pagina 8