GEVRAAGD GEVRAAGD ASPERGESTEKERS EN ASPERGESTEEKSTERS Voor het komende seizoen ASPERGESTEEKERS en SORTEERDERS Vergeldt, Zeilbergseweg 10, A.Wismans, tel.294. tel. 586 of 770. Basisschool - Onderraan i - 9 Ouderbijdrage, Het doet ons plezier U te kunnen mededelen,^dat nagenoeg alle ouders voldaan hebben aan het verzoek om de ouderbijdrage a 3 §50 voor dit lopende schooljaar aan het oudste schoolgaande kind mee te geven naar school. Hartelijk dank hiervoor, Regeling bij ziekte leraren. Zoals via pers en TV bij U allen reeds genoegzaam bekend, mogen sinds 1 jan. "87 leraren bij ziekte of buitengewoon verlof (o.a. begrafenis) de eerste 2 dagen (grote scholen niet vervangen worden. Alle Venrayse scholen hebben nu unaniem besloten ora in zo'n geval de ouders te adviseren de kinderen thuis te houden. U hebt van de gevolgen van deze hoogst ongelukkige maatregel weinig hinder ondervonden. De reden hiervoor willen we U hier bij graag kenbaar maken.Dit schooljaar mochten wij sowieso al geen vervangers aanstellen en werd en wordt van ons verwacht ora bij ziekte e.d. van de leraren intern de opvang te regelen. Dit komt omdat 2 leerkrachten op onze school voor een gedeelte van hun betrekking boventallig zijn en/of in de garantierege ling vallen. Opm.: Het lijkt ons niet zinvol en wat omslachtig om hier nu inhoudelijk de boventalligheid en de garantieregeling uit te leggen 11 Carnaval. Vrijdagmiddag 2? februari a.s. zullen we de Carnaval als volgt inzetten: Groep 1 en 2 in de dependance en groep 3 t/m 8 in het gemeenschapshuis. Prins Jo IX en zijn gevolg zal ons met een bezoek vereren. Dit prinselijk bezoek doet ons dit jaar heel speciaal veel plezier, omdat zoals bekend Prins Jo II voorzitter van onze ouderraad is. Het prinselijk bezoek loopt volgens onderstaand schema: 13.30 - 14.15 uur: peuterspeelzaal. 14.15 - 15*00 uur: dependance. 15*00 - 15*45 uur: gemeenschapshuis. N Nadere mededelingen aangaande deze carnavalsmiddag zullen op school bekend worden gemaakt© Kindervakantiewerk Venray e.o© Hieronder volgt op verzoek ter publicatie een schrijven van Kindervakantiewerk Venray e.o©. Beste ouders en andere belangstellenden, Al vele jaren (35) organiseert het Kindervakantiewerk Venray tijdens de zomer vakantie 2 weken met allerlei aktiviteiten waaraan uw kinderen deel kunnen nemen (of reeds vaker aan deelgenomen hebben). Ook dit jaar zouden wij dit graag weer willen doen, maar of dat kan hangt van U af. Onze organisatie is de laatste jaren sterk uitgedund. Dit komt omdat di verse medewerkers/vrijwilligers bet te druk kregen met andere aktiviteiten (b.v werk en/of studie). Wij zijn nu op een punt gekomen, dat het aantal vrijwilligers te klein is om 1 of 2 weken Kindervakantiewerk te organiseren. Daarom vragen wij om hulp. Wij willen graag in kontakt komen met ouders of andere belangstellenden, die ons willen helpen bij de organisatie en samen met anderen daar een deel van voor hun rekening willen nemen. Indien U interesse hebt of meer informatie wilt, neem dan zo snel mogelijk kontakt op met: Els en Henk Wijnhoven tel* 0'f?80 - 10561 (na 17*30 uur) José en Martien Houwen tel* 04-709 - 4-013 Het Bestuur van Kindervakantiewerk Venray e.o. - -i

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1987 | | pagina 4