X i Intocht St.Nico3.aas Zondag 23 nov. intocht St.Nicolaas. Bijeenkomst by gemeenschapshuis Sroelehof om 13.45 uur. Ouderavond I.V.M. leerlingen. Maandag 2H nov. ouderavond voor leer lingen van de I.V.M. cursus. Aanvang 19.00 uur in gemeenschapshuis Snelehof. De bestuursleden worden verzocht zo veel mogelijk op deze avond aanwezig te zijn. De ouders van de I.V.M. leer lingen hebben een persoonlijke uitnodiging ontvangen. ST.NICOLAAS AKTIE 1986 IS WEER GESTART MEDEDELING DORPSRAAD De Dorpsraden spannen zich al vele jaren in om voldoende woningen gerealiseerd te. krijgen in de kerkdorpen. De. laatste tijd maken zij zich zorgen over de vraag of er wel voldoende woningen van de ver schillende typen worden gebouwd in de dorpen. Om inzicht te krygen in de huidige behoefte, wil de Dorpsraad Ysselsteyn daarom een onderzoek instellen naar d#*Konkrete behoefte aan: - gezinswoningen - bejaarden woningen - - kleine woningen r, - - premie A-woningen - eventuele vrije sektor woningen De Dorpsraad verzoekt daarom bij dezen iedereen die voor een van de hiervoor genoemde woningen in aanmerking wil komen - dus ook als U zich reeds heeft aangemeld bij de Woningbouwvereniging en/of de Gemeente - onderstaande strook in te vullen, teneinde een kompleet beeld te krijgen. Diegenen die zich nu aanmelden zullen binnenkort een uitnodiging ontvangen van de Dorpsraad voor een informatie-bijeenkomst. De stroken s.v.p. vóór 1 december inleveren op een van de onderstaande adressen: Heidsepeelweg 23 5813 AJ Ysselsteyn Steegse Peelweg 147 5813 Lovinckplein 4 Timmermannsweg 56 - H. Philipsen - W. Willems - W. Verschuuren - A. Rubers BG Ysselsteyn 5813 CC Ysselsteyn 5813 AP Ysselsteyn Naam: Adres Telefoonnummer wil in aanmerking komen voor een woning in Ysselsteyn, te weten: in 1987 in 1988 later - a. gezinswoning b. bejaarden woning c. kleine woning d. premie A-woning l e. vrije sektor woning Ingevuld d.d. Handtekening: ISI5I "Hui»4* „YSSELSTEY JM7 -

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1986 | | pagina 3