■S RabobanH 9 Sovnoete^ Eerste H.Communie: Op zondag 27 april zullen de kinderen die hun eerste H.Communie doen, weer met begeleiding van fanfare en drumband naar de kerk gebracht worden. Bijeenkomst hiervoor bij gemeenschapshuis Smelehof om 9>30 uur. Bestuursvergadering: Dinsdag 29 april is er na de repetitie van de drumband een bestuurs vergadering in het gemeenschapshuis. Aanvang 22.00 uur. Koninginnedag: Woensdag 30 april brengen we de schoolkinderen weer met muziek van fanfare en drumband naar het sportpark, waar zij een spellendag hebben i.v.m. koninginnedag. Bijeenkomst bij de basisschool om 9*15 uur. Dinsdag 29 april is ons uit stapje naar: een kaarsenmakerij, het Anton Pieek-Museum en het Bakkersmuseum. Vertrek om kwart voor acht bij de kerk. om 2130 uur zijn we weer thuis we wensen de deelnemers een ge zellige dag toe* Donderdag 1 mei is de jaarlijkse kringbedevaart in Oostrum. De H.Mis is om 20.00 u welke dit jaar opgeluisterd zal worden door het koor uit Heide. Op woensdag 30 april is er weer kienen voor ouderen Aanvang half twee in het OUDERENVERENIGING gemeenschapshuis Smelehof. Helpende moeders in de maand mei zijn: Groep I: 1 mei Kenny Maessen 13 mei Dennis Lercmens 15 mei Ferdi Seuren 20 mei Rob Menheere Groep II: 2 mei Kristel Arts 14 mei Jacky Swinkels 22 mei Ivon Hendriks 27 mei Luke Aarts 29 mei Kathelijn de Wit 21 mei Hugo Keijzer 23 mei Danielle Baltissen 16 mei Mark Spreeuwenberg 28 mei Petra en Mieke Jansen 30 mei Karin Vergeldt Van 5 tot en met 9 mei is het vakantie. Woensdag 30 april a.s. is er geen speelzaal. Zaterdagmiddag wordt weer het jaarlijkse koningschieten gehouden. Er worden dan 50 pijlen geschoten. De hoogste 8 deelnemers schieten !s-avonds nog 15 pijlen. Tijdens een gezellig samenzijn zullen dan ook de prijzen van de wintercompetitie worden uitgereikt. We verwachten alle leden, met echtgenote of verloofde. Zondag a.s. schieten B.Camps en P.Bus een wedstrijd in het jeugdteam van district 11. OUD PAPIER: Morgen-zaterdag wordt weer oud papier opgehaald. Aan de beurt om te rijden zijn: K.H.Volgt- J.v.d.Broek, M.v.Vegchel en Gebr.Verhoeven. Mogen we er op rekenen, dat alles weer verpaktklaar staat aan de weg s.v.p. We vertrekken om 9.00 uur. Biljartclub B.C.Y. organiseert op 8-9-10-11 mei een DRIEBANDEN TOERNOOI Leden van B.C.Y. die aan dit toernooi willen deelnemen gelieve zich op te geven voor zaterdag 3 mei bij: G.van Asten, H.Jacobs, J.Egelmeers (clublokaal). SLUITING KONINGINNEDAG: Wij delen mede dat de bank op 30 april (Koninginnedag) de hele dag GESLOTEN zal zijn. Wilt U hiermee rekening houden. 1 t .YS8ELSTEYN/J *■■0 enoe 0

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1986 | | pagina 2