1 SS 1 0 i a> BASISSCHOOL-OUDERRAAD Meisjesvoetbaltoernooi: Op woensdag 23 april a.s. zullen 2 elftallen uit groep 7 en 8 deelnemen aan het meisjesvoetbaltoernooi op 't sportpark "De Wieën" te Venray. Aanvang: 13-30 uur. Vertrek vanaf de basisschool: N 13.00 uur (de eerste wedstrijd voor ïsselsteyn is vastgesteld op 13-55 uui Pinkstertoernooi: Zoals U weet heeft onze school reeds jarenlang (27 jaar) een Pinkstertoernooi georganiseerd voor alle basisscholen van de kerk dorpen der gemeente Venray. Vroeger was dit toernooi een uniek gebeuren, vanwege 't feit dat er toen nog geen D-E en F jeugd-elftallen bij de voet balclub waren. Mede door »t feit dat 't aantal georganiseerde festiviteiten voor de jeugd gestaag toenam (o.a. 't Politie-toernooi) lijkt de animo te verslappen. Voeg daarbij 't gegeven van de daling van het aantal leerlingen, waardoor kleine scholen moeilijk een representatief elftal op de been kunnen brengen. Bovenstaande constateringen verklaren waarschijnlijk dan ook 't feit, dat van de oorspronkelijk 8 deelnemende scholen, er dit jaar slechts 4 nog zouden kunnen of willen deelnemen. Wij hebben dan ook -met pijn in 't hart- besloten van dit traditionele toernooi niet "kunstmatig" en gereduceerd instand te blijven houden. Met zo weinig deel nemende scholen kun je eigenlijk ook niet meer van een echt kerkdorpentoernooi spreken. Het Pinkstertoernooi wordt derhalve noodgedwongen dit jaar en ook de komende jaren niet meer georganiseerd. Mogen we allen, die in de voorbije jaren op enigerlei wijze bij dit toernooi betrokken waren, hartelijk danken voor hun inzet en medewerking. ^oeten irouv^*: Dinsdag 22 april is er weer kienen in zaal Hoelanzia, Aanvang 20.00 u. MevrArts-Tacken zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn Volgende week 21 april is er geen dansen en geen gym., er zal ook geen uitwisseling plaats vinden. OUDERENVERENIGING De Sakor of kinderbe scherming collecte heeft de mooie som van 1.328,45 opgebracht. Allen gevers heel hartelijk bedankt. Zondag a.s. gaan we proberen in Baarlo de laatste compe titiewedstrijd te winnen. Hopelijk halen we het "Kampi oenschap" binnen. We vertrek ken om 9.15 uur bij de gym- M zaal. m P.s. in augustus zal het 2e dorps-volleybal-toernooi -5- worden gegorganiseerd. Hierover meer in het Y.N.B. in de komende weken. Met de pyramide wordt op zondag 20 april begonnen, de deelnemerslijst is op de baan te verkrijgen even als het regelement. De pyramide duurt tot 1 okt. tussentijds opgeven is altijd mogelijk.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1986 | | pagina 4