lourdes 4-daagse vlieg reis Rabobank ■i CANADA: een immens land met talloze mogelijkheden voor een zomerreisprogramma's Boordevol fijne vakantiemogelijkheden per bus, boot, trein, auto of vliegtuig, dichtbij öf ver weg, voor eik wat wils. Canada-avond kennis te maken met Canada als vakantieland. 30 MEI T/M 2 JUNI Prijs vanaf 545,per persoon Voor meer inlichtingen en boekingen kunt U terecht bij. de reizenbalie van Rabobank. Ysselsteyn onvergetelijke vakantie. Steeds meer mensen gaan naar tii Canada. Niet alleen om familie te bezoeken, maar ook om Daarom wordt er een Canada-avond georganiseerd. Tijdens deze avond wordt er een gloednieuwe dia-serie gepresenteerd. Voor .de pauze een serie over het Oosten yan Canada en na de pauze kunt U kennismaken met het westelijke gedeelte. Er zijn afgevaardigden aanwezig van de Canadese.ambassade, KLM, CP air en Arke Reizen. Er zal dit jaar een speciale Canada-reis georganiseerd worden door de afdeling Reizen van de Rabobank in samenwerking met Arke. Deze reis is toegespitst op twee belangrijke gebeurtenissen in Canada. Dat is allereerst het hoogtepunt in Calgary, de Stampede, een wild west festival in juli. In de tweede plaats het bezoek aan Vancouver, waar dit jaar de wereldtentoonstelling Expo 86 wordt gehouden. Tijdens deze reis wordt tevens kennis gemaakt met het mooiste natuurgebied ter wereld: de Rocky Mountains. De informatie-avond wordt gehouden op dinsdag 15 april a.s. in zaal "in den Engel", Poststraat te Venray. Aanvang 20.00 uur. Entreebewijzen voor deze avond zijn verkrijgbaar bij Afd. reizen van Rabobank Ysselsteyn of bij de ingang van de zaal. De toegangsprijswaarin begrepen een kopje koffie, bedraagt 3,50 p.p. I t* l 'V f - i- De best verzorgde vakanties beginnen bij de

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1986 | | pagina 9