DE PIËLREUS Ut was ien ien woord GEWELDIG Receptie. Presentatie: Alt Prinsen compeneej. Foto-tentoonstelling. De muziek van de "Smeleblaozers" Pielreuzen en reuzinnen iederien biestig veul bedankt. Ysselsteyn het laote zien echte Pielreuzen te zien. Ut bestuur. Foto-tentoonstelling 33 jaor Pielreuzen". De enorme belangstelling en de drukte van afgelopen zondag hebben we gemeend om a.s. zondag 19 januari deze unieke foto-tentoonstelling voor ieder gratis open te stellen in het gemeenschapshuis Smelehof van 14.00-17.00 uur. Ook kunt u dan foto's bijbestellen. Kom maar kijken en u ontdekt u zelf of bekende op deze foto-reportage van de afgelopen 33 jaar carnaval. Bonte Avonden: Heden vrijdag en zaterdag in Gemeenschapshuis ."Smelehof"Prins Mart I verwacht u op tijdaanvang 2011 uurBreng uw entree-bewijs mee. Geboden wordt: buutreders, zang, dans, prinsengarde, muziek van de Smeleblaozers Gastheer Henk en Wim. U een prettige en gezellige avond toegewenst. Commissie Bonte Avond. Dit weekend wordt te Lottura de 5e bondswedstrijd geschoten. Aanvang vrijdag 19.30 uur, zaterdag 13.30 uur en zondag 10.00 uur. Vertrek 1 uur voor aanvang. Vrijdag 14 febr. a.s. schieten we een wintercompetitie wedstrijd i.p.v. 25 mrt. Op 25 en 26 jan. worden te Stein de gewest- indoorkarap geschoten. Training: Heden vrijdag is er geen training i.v.m. de bonte-avond. Oud papier: Vanaf morgen 18 jan. gaan we het papier op een andere manier verzamelen. Onze "Vaste Klanten" hebben hier inmiddels een stencil over ontvangen. Wij hopen op deze manier nogal wat tijdwinst te boeken en zodoende meer mensen te kunnen bereiken. We vragen u dan ook om het papier verpakt in dozen-zakken of gebonden aan de weg klaar te zetten, ook diegenen die nog niet eerder aan onze aktie meededen Wij starten om 9.00 uur en komen op alle wegen buiten de bebouwde kom m.u.v. Heidsepeelweg, ged. Ringweg, Zeilbergseweg, ged. Rouwkuilenweg en Steegse Peelweg. Bewoners van bovenstaande wegen kunnen even bellen 751 of 546 en worden dan ook in de route opgenomen. Binnen de bebouwde kom komen we op de Ysselsteynseweg, ged. Heidsepeelweg, P.Janssenweg en Pioniersstraat. Er wordt maandelijks opgehaald op 3e zaterdag-voormiddag. Wij hopen dat we door deze nieuwe regeling veel nieuwe papier-leveranciers mogen begroeten welke onze vereniging op deze wijze willen steunen. Om te rijden zijn zaterdag J.Michels, Th.Jansen en M.en.B.Camps aan de beurt. P PONYCLUB "DE WELSHRUITERS" Meten pony's: Zaterdag 25 januari worden alle pony's gemeten. De leden worden om 15.30 uur met hun pony bij de boerenbond verwacht. Uitslag springwedstrijd Sevenum: J Yvonne Couwenberg en Saskis Hendriks een 1e pr. Nicole Willerns 2e pr. Erik Couwenberg 4e pr. Leopold v.Asten 5e pr. Christel Hendriks 6e pr. KIENEN: dinsdag 21 januari is het weer voor de eerste keer KIENEN dit jaar. Wij hopen.dat er velen zijn om ons te steunen. De aanvang is om 19.30 uur in zaal Roelanzia. Indoor-tournooi Zondag .16 februari te Landweert. Hieraan kan alleen deelgenomen worden door leden van T.V.Y. Gespeeld wordt dames en heren dubbel, met wisselende partner. Het inschrijfgeld bedraagt 10,te voldoen bij inschrijving. U kunt zich inschrijven t/m zondag 2 febr. bij: Jan Jaspers, Litsenbergweg 26 of M.de Wit, Litsenbergweg 24. VSSEISTEYN qcnoeo?

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1986 | | pagina 4