Uitslag onderling sol'istenconcour3 Op het afgelopen zondag gehouden onderlinge solistenconcours werden door de diverse solisten en ensembles de volgende punten behaald: Henk Stiphout, Stephan Michels 48, Noël Michels 47,5, Hob Janssen, Ruud Janssen 50,5, Trudy Michels, Roel Emonts, Stan Gellings 49, Tom Lemmens 59, Peggy Lemmens 54,5, Karin Vollenberg, Erna van Soest 50, Ineke van Dijck 51,5, Marion Michels 53,5, Miranda Arts, Ingrid Born 49,5, Robert Koonings, Twan Vullings, Toon Vullings, Geert-Jan Janssen 55, Twan Jenniskens, Juan van Helden 51, William Derks 52, Wira Lemmens, René Lemmens, Geert Wismans 54, Hans Michels 51,5, Ger Deters 54, Petra Deters 58, Anja Philipsen, Liesbeth Lemmens, Ria Deters 50,5, Gerrit Peeters 52, Jacqueline Spreeuwenberg 55,5, Wim Janssen, Roel Janssen 53, Henk Jenniskens 55, John Claessens, Frank v.d.Weyer, Wilbert Claessens, Geert Wismans, Henk v.d.Weyer, Marie-José Janssen, Ger Spreeuwenberg 56,5, Sraar Arts, Jo Peeters, Sjef Spreeuwenberg 55, Anette Arts, Franka Willemse 49, Marjo Jenniskens, Karin Smits, Marion Luyten 50, Jeannie Spreeuwenberg- Deters, Henk Deters 59,5, Eric Michels 58,5, Sjang Spreeuwenberg 58,8, Frank ClaessensLeo van Soest 52, Eric Michels, Ger Jenniskens, Toon Tielen, Sjang Spreeuwenberg 54,5, Harry Spreeuwenberg 52,5, Anny Deters 60, Geert Deters 57, Toon Jenniskens, Toon v.d.Pas, Eric Michels, Theo Deters 53, Henk Deters, Theo Deters 58,5, Pieter Deters 59, Twan Swinkels, Toon Vullings, Piet Peeters 55, Gerard Spreeuwenberg 59, Marga Spreeuwenberg 60,5, Theo Deters 61,5. De bekers voor de beste solisten werden behaald door Tom Lemmens, Petra Deters, Theo Deters uit de groepen A.B.C. Voor de beste ensembles werden de bekers behaald door Twan Jenniskens en Juan van Helden in groep A, Sraar Arts, Jo Peeters en Sjef Spreeuwenberg in groep B. Jeanny Spreeuwenberg-Deters en Henk Deters in groep C. De beker voor de beste groep drummers was voor John Claessens, Frank v.d.Weyer, Wilbert CLaessens, Geert Wismans, Henk v.d.Weyer, Marie-José Janssen, Ger Spreeuwenberg. De wisselbeker voor het hoogste aantal punten van het gehele concours werd behaald door Theo Deters. Alle deelnemers van harte gefeliciteerd met dit mooie resultaat. Opleiding muziekschool: De mogelijkheid bestaat om een opleiding te beginnen aan de muziekschool voor harmonie, fanfare, drumband, de z.g. hafabra opleiding. Indien er in Ysselsteyn mensen zijn met een I.V.M. opleiding, die hiervoor voelen, kunnen zij zich op geven bij H.Peeters, Puttenweg 39, tel. 363- Bij voldoende deelname worden de lessen in Ysselsteyn gegeven. Tentoonstellings data's van de C.C.Peel en Maas, om te noteren en tevens om deel te nemen door onze liefhebbers. P«D«V A.s. vrijdagavond 15 nov.in zetten te Overloon van 20.00-22.00 uur, handkeuri"ng er kan ingezet worden in 7 klasse, oude doffers, jarige doffers en jonge doffers, oude duivinnen, jarige duivinnen en jonge duiven en late jonge duiven doch deze moeten nog 2 oude pennen hebben. 23 nov. zichtkeuring bij P.D.V. de Vredesduif te Venray. '30 nov. handkeuring bij P.D.V. de Maasvogels te Wanssum. 13 dec. handkeuring bij P.D.V. de Suisenden Vleugels te Vierlingsbeek. 21 dec. handkeuring bij de Zwaluw te Venray. 26 dec. zichtkeuring bij P.D.V. Ysselsteyn te Ysselsteyn. 18 jan. 1986 Feestavond van de C.C. Peel en Maas in zaal Den Engel te Venray. Hopende nemen onze liefhebbers hier goede notities van, er wordt verwacht dat onze leden zich ook goed laten zien op deze test.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1985 | | pagina 4