DORPSRAADSVERGADERING Het Dagelijks Bestuur nodigt hierbij uit tot het bijwonen van de vergadering van de Dorosraad op woensdag, 13 november a.s. De vergadering begint om 20.00 uur en wordt gehouden in gemeen schapshuis "Smelehof". AGENDA 1. Notulen Dorpsraadsvergadering d.d. 9 oktober 1985 2. Ingekomen stukken en mededelingen 3. Antwoord gemeente op de reakties van de Dorpsraad n.a.v. de koncept-deelplannen van het Welzijnsplan 1986-1989 4. Lay-out Y.N.B. 5. Eventuele reakties op het artikel "Ammoniak en bossterfte in de Peel" 6. Verslag Dorpsradenoverleg d.d. 4 november 1985 7. Rondvraag MEDEDELINGEN DORPSRAAD 1. Naar aanleiding van diver&e vragen aan het adres van de Dorpsraad willen wij U er bij dezen nogmaals op wyzen dat indien U in aanmer king wilt komen voor een huurwoning, U zich hiervoor moet laten inschrijven bij de Woningbouwvereniging en U zich voor een koopwo ning moet wenden tot de afdeling Volkshuisvesting van de gemeente 2. Binnenkort wordt het voorgenomen bezuinigingsplan van de gemeente op de openbare verlichting in Ysselsteyn-kom b§ wijze van proef in praktijk gebracht. Tijdens deze proefperiode, welke zal duren tot 15 maart 1986 kunt U eventuele reakties hierop indienen by de Dorpsraad welkë deze bundelt en doorgeeft. 3. Onder de naam "Bed er botterham" (logies met ontbyt) wordt in 1986 in Venray en omgeving aan de toerist een nieuwe overnachtingsmogelykheid geboden, waarbij de kennismaking met de bevolking en met het leven op het platteland centraal staat. Bij de VVV Venray zijn hiertoe enkele adressen ingeschreven, waar men voor slechts 20,per persoon kan overnachten. "Bed en botterham" is niet tcommerciëel van opzet: de doelstelling om de toe risten kennis te laten maken mèt het platteland staat zoals gezegd<voorop. Dit houdt ook in dat op de logies vers trekkende adressen bijv. geen vergoeding wordt gevraagd als de gast s'avonds bij zijn gastgezin koffie drinkt. De aktie in Venray en omgeving is opgezet in samenwerking met de Huisvrouwen verenigingen en .dient als proef} bij gebleken sukses zal "Bed en botterham" worden uitgebreid tot Noord- Midden-Limburg Mensen die nog ruimte beschikbaar hebben en graag aan deze aktie willen deel nemen, kunnen hiertoe kontakt opnemen met de VVV Venray, Grote Markt 23, 5801 BL Venray. Tel. 04780-105D5. <v U kunt hier tevens terecht voor de boekingen. PONYCLUB "DE WELSHRUITBRS" N.K.B. kampioenschappen Samengestelde wedstrijd te Hooge Mierde. Tijdens deze wedstrijd wist Yvonne Luyten beslag te leggen op de 3de prijs in de klasse zwaar. Door deze prestatie mag zij zondag 17 november deelnemen aan de Nederlandse kampioenschappen te Wanroy. Dressuur wedstrijden te Nuth: Zondag 1 decworden er te Nuth dressuur wedstrijden gehoudens Opgave voor zondag 10 nov. bij de secr. Sorinewedstriiden te Echt: Tweede kerstdag 26 dec. zaterdag 28 dec. en zondag '29 dec. zijn er springwedstrijdan te Pey-Echt. Men kan deelnemen in verschillende rubrieken. Opgave voor 27 nov. bij de secr. tel. 796. RUITERCLUB "DE PESLDRAVBR"Springwedstrijd om de Berckbokaal- Springen zwaar; Huub Janssen met Romeo de 9e pr. Progressief middel: Peter eleven met Waldo de 6e pr. Proficiat. TONEELVERENIGING CRESCENDO: Wij danken het Ysselsteynse publiek voor de fijne reacties op het blijspel "T ZWARTE SCHAOP". A.s. zondag 10 nov. Aanvang 20.15 uur geven wij nog een voorstelling in de schouwburg van Venray. Er zijn geen kaarten in de voorverkoop. De schouwburg telt 580 stoelen, als U op tijd bent heeft U vast een goede plaats.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1985 | | pagina 4