Bezoek BONBRUCK aan YSSELSTEYN. In aansluiting op het bericht in YNB van vorige week met betrekking tot het be zoek van een groot aantal gasten uit Bonbruck aan Ysselateyn kan worden medege deeld, dat vrijwel alle gasten reeds konden worden ondergebracht bij gezinnen te YsselsteynEr moet nog voor een enkeling een gastgezin worden gevonden, maar we zijn ervan overtuigd, dat ook dat wel zal lukken. De organisatie is dan ook bij zonder tevreden voor de medewerking tot nu toe en dank aan de gastgezinnen is op voorhand zeker op zijn plaats. Hieronder volgt het programma, zoals dat is vastgesteld in overleg met onze gasten; aankomst op donderdag, 16 mei omstreeks 20.00 uur. Daarna een gezamelijke maaltijd in het gemeenschapshuis en vervolgens het voorstellen van de gasten aan de gast gezinnen. Omdat iedereen wel vermoeid zal zijn van de reis, zal men wel snel naar het gastgezin willen. Op vrijdag, 17 mei zal een groep een rondreis maken door Nederland en de 2e groep een rondreis door België. Ts-Avonds is er weer omstreeks 20.00 uur een gezamelijke maaltijd in het gemeenschapshuis. Daarna is men in feite vrij om te gaan, maar voorgesteld wordt om met de gasten naar de feesttent te gaan aan de Jan^Poelsweg, waarop die avond de ruiterclub recipiëerd en een orkest aan wezig is, om daar een gezellige avond door .te brengen. Zaterdag voormiddag is men vervolgens vrij en zaterdagmiddag zal een bezoek worden gebracht aan het Duitse oorlogkerkhof en zullen een drietal wedstrijden plaats vinden tussen elftallen van Bonbruck en SV Ysselsteyn. Zaterdagavond om 19.00 uur is de H.Mis die verzorgd zal worden door het gemengd- koor Vivace en een blazersgroep en zal de "Deutsche Messe" van Schubert worden uitgevoerd Vervolgens zal in het gemeenschapshuis een z.g. "verbrüderungsabend" worden gehouden, die verzorgd zal worden door de "SMELEBLOAZERS" Iedereen uit Ysselsteyn is dan van harte welkom, om er gezamelijk een grandiose avond van te maken. Zondagmorgen, 19 mei zullen onze gasten weer hun terugreis gaan maken, waarbij wij natuurlijk hopen, dat zij op een geslaagd bezoek aan Ysselsteyn kunnen terugzien. Alle gastgezinnen ontvangen nog een gedetailleerd programma met daarin de tijden e.d. vermeld, alsmede de naam van hun gsten. Zondag j.l. organiseerden we weer ons jaarlijks Fita-tournooiEr werd door 162 deelnemers geschoten op 48 banen. Van onze vereniging behaalde M.Camps de 3e pl. in klasse 1 met 1237 p. K.H.Voigt schoot in zijn eerste wedstrijd de 1000 p.ster met 1015 p.. Maandag werden te Castenray de kringkampioenen gehuldigd. Onze leden be haalde de volgende prijzen: M.Camps Ie kl.H1. M.v.Vegchel 1e kl.sen.1. J.Arts 1e kl.sen.2. P.Bus 1e jun.kl.2M.Meulend. 3e jun.kl.3. L.v.Hoof-C 3e D.kl.3. A.Jansen-H.3e D.kl.4. De winterkompetie werd dit jaar gewonnen door M.Camps. Hij schoot een gem.van 9.45 p. C.Jansen werd 2e (9.24) en J.Michels werd 3e met 9.15 gein. Door 6 deelnemers werd een gem- van 9 of meer geschoten terwijl de eerste 17 deeln. meer dan 8 gem. schoten. Hoogste dame werd J.Koonings.L. met 8.45 gem.(12) en hoogste junior werd Berny Camps met 8.16 geradó). De 3-pijlen kompetie tegen het gemiddelde werd ge wonnen door A.Jansen-H. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS"Uitslag concours Well. Achttal 1 een 7e pr. Achtal 2 een 3e pr. Viertal een 1e pr. Ind.DressuurWilma Lemmens en Bart Marcellis een 1e pr. Christel Hendriks een 2e pr. Jolanda luyten een 3e pr. Judith Voermans een 4e pr Springen: Eric Couwenberg en Saskia Hendriks een 1e pr. Yvonne Couwen- berg en Yvonne Luyten een 2e pr. Jolanda Luyten een 4e pr. Pony spelen: Lizanne Janssen 5e pr., Jules Kleuskens 13 e pr. Mattie v.As 17e pr. Selectiewedstrijden Europese kampioenschappen. Aan deze selectie hebben van onze vereniging meegedaan voor de dressuur Wilma Lemmens en voor het springen Peter van Elzakker en Yvonne Luyten. Na veel voorbereiding en enkele limburgse wedstrijden mochten Wilma Lemmens en Yvonne Luyten uiteindelijk naar de N.K.B. selecties. Hier werd Yvonne Luyten eenmaal 6e en eenmaal 12e, zodat zij net buiten de geselecteerden viel. Wilma Lemmens wist zich via klasseringen als 1e en 2e wel te plaatsen en zij mag nu verder naar de Nederlandse selectie. V/ij wensen haar daarbij veel succes. RUITERCLUB C.H. te Baarlo: Speel U Spel. Huub Janssen met Ramona de 2e prijs.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1985 | | pagina 4