X ^xrnoete/) In de maand december zal Mevr.Donkers-Lemmens tel. 348, de zieke leden in het ziekenhuis bezoeken. Dinsdag 11 december is er om 19-30 uur weer kienen in zaal Roelanzia. Mevr.v.d.Boogaart zal deze keer van he bestuur aanwezig zijn. In kringverband wordt er een Computer-cursus ge geven, te beginnen op 26 febr. in scholengemeenschap "Jerusalem". Het zijn 6 lessen, de onkosten zijn 33,voor de hele cursus. Opgave tot 11 dec. bij mevr.Michels tel.563- In Januari start er bij voldoende deelname weer een cursus handwerken, o.l.v. Mevr. Pouwels- Duykers. Tijdens deze cursus kunnen bijna alle soorten handwerk gemaakt worden b.v. breien, haken, weven, marcramé, borduren, smyrna enz. Het zijn 10 lessen op de donderdagmorgen van 9.00-11.00 uur. De onkosten zijn 50, Opgave voor deze cursus kunt U doen tot 17 dec. by Mevr.Michels tel.563. Bij veel belangstelling zal er op de donderdagavond van 20•00-^^.00 uur een zelfde cursus gegeven worden. Vanavond, vrijdag, nemen we deel aan het Zandhaas-Nederlaag tournooi te Rosmalen. Aanvang 20.00 uur. Vertrek 19-00 uur. Zondag a.s. schieten 6 leden een indoortournooi te St.Tönis (D). Vertrek 7-00 uur. Eveneens zondag nemen nog 2 leden t.w. Th.Jansen en M.v.Vegchel in Venlo deel aan de gewest- indoor bondswedstrijd. De volgende bonds wedstrijd is bij Diana te Venray. Wij schieten op vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 dec. Uitslag 2 dec. Noabere-Ysselsteyn 3-0. A.s. zondag 9 dec. wedstrijd no.8 Ysse1steyn-Aspagos (Grubbenvorst) Aanvang 10.00 uur, ieder een aanwezig om 9-45 uur Volgende wedstrijd: 6 januari 1985. RUITERCLUBSprinwedstrijd Horst-America. Speel U spel: Piet Thijssen met Cadet de 3e pr. Springen Licht: Marian Jenniskens met Varisciet de 9e pr. Irma Bovee met Ugano de 12e pr. Dressuur wedstrijd Ven Zelderheide: Petra Philipsen met Tobias de 2e pr. Allen Proficiat. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS"Uitslag oriëntatierit: 1e pr. voertuig H.Janssen, 2e pr. voertuig S.Keijsers, 3e pr. Wilma Lemmens, Jose Jaspers en Yvonne Luyten. Pony-spelen Horst: Dit is op zondag 23 december. Degenen die jonger zyn als 12 jaar geen springstartkaart hebben en die in de B2 dressuur 5 winstpunten of minder hebben, mogen hieraan deelnemen. Opgave voor 9 december. ,Mpr Dressuurwedstriiden Venray: Donderdag 27 en vrijdag 28 december zijn er dressuurwedstryden voor alle ruiters. Indien"men zich niet afmeldt voor 19 dec.wordt iedereen opgegeven. Snrinswedstriid Grathem: Op zaterdag 5 januari en zondag 6 januari zijn er te Grathem springwedstrijden. Men kan starten in een klassiek parcours en m een wedstrijd progre..- sief springen. Opgave voor 14 december. Snrinewedstriid Limbricht: Zaterdag 19 en zondag 20 januari is er een springwedstryd Limbricht. 's-Zaterdag klassen B en M. 's-zondags klassen L en Z. Opgave voor de^e wedstrijden bij de secretaris tel. 796 of tijdens het oefenen. WIELERVIERDAAGSE 1984: De wielervierdaagse 1984, welke wordt gehouden van woensdag 19 dec. t/m zaterdag 22 dec. is in volle voorbereiding. De renners, coaches en kontakt- personen worden bij deze uitgenodigd voor de rennersvergadering op ZONDAG 9 dec. a.s. om 11.00 uur v.m. in gemeenschapshuis SmelenofWe vertrouwen dat dan alle renners en coaches en lièfst ook de kontaktpersonen van de diverse straten/wijken aanwezig zijn. Ook als er nog jongelui zijn die graag willen fietsen, zijn van harte welkom, v/ant ieder jaar is er wel een koppel dat nog onvolledig is als rennersvergadering begint. Wil je dus fietsen met de vierdaagse en ben je nog niet inge deeld bij een of andere ploeg, kom dan toch naar deze rennersvergadering. Je bent welkom.. BONTE- AVOND BONTE AVOND BONTE AVOND Bij deze nodigen de carnavalsvereniging diegene uit, die op een of andere manier aar, g- "Bonte Avond" 1985 op 26 en 27 jan willen meewerken. Hetzij met een lied, buut of voor dracht. Men gelieve zich zo snel mogelijk op te geven in verband met de inhoud van de avond en instuderen van de muziek. Het organiserend comité: Wim Smeets, Heidsepeelweg, Gerard Linders, Puttenweg, Theo Deters, Puttenweg en Henk Stevens, Pioniersstraat. De demonstratie op de praktijkschool Horst 13 dec) gaat wegens ziekte nog niet d - frouw® a

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1984 | | pagina 4