g Groep I: 11 dec.Kiki Jaspers 13 dec.Timo v.Asten 18 dec.Gija de Wit 20 dec.Peter Jaspers Groep II: 5 dec.Lindsey Pouwels 7 dec.Kim Kusters 12 dec.Patty Maessen 14 dec.Ramona Poels 19 dec. Marleen Reijnders Op dinsdag 4 dec. om half tien brengt Sint Nicolaas een bezoek aan de Peuterspeelzaal. Hierbij zijn alle peuters dus ook die niet de speelzaal bezoeken van harte welkom. BASISSCHOOL-OUDERVERENIGING: St.Nicolaas. Op dinsdag 4 december zal de Sint Zoals andere jaren zal de Sint ook dit jaar de ouderenvereniging met een bezoek vereren, deze vindt plaats op dinsdag 4 dec. om 2 uur in !t gemeenschapshuis Smelehof maar ook zal optreden Dnr. Biemans met brabantse humor op klompen. We verwachten een grote opkomst "\"V* De kerstviering van de centrale zal dit jaar gehouden worden in Oirlo OUDERENVERENIGING woensdag 19 dec. Aanvang 2 uur. Bij voldoende deelname rijd tureen bus anders zal men met auto's gaan. Opgave bij Th.v.d.Pas tel. 295, of A.Winnen tel. 387» De Sint Nicolaas-avond van B.C.Y. begint niet zoals in het vorige Y.N.B. y gepubliceerd om half negen maar om acht uur. Dit mverband met de vele bezoeken die de H.man met zijn gevolg moet afleggen. De Sint met zijn knechten zal ons vroeg in de avond bezoeken daarom worden de leden met hun dames verzocht vanavond tijdig aanwezig te zijn. Uitslag Roelanzia - VOP III 5-^- Het is de dames van Roelanzia weer gelukt om een overwinning te behalen. Na de winst van de eerste twee partijen was het match- punt ook voor de thuisclub. Programma M dec. SVD I - Roelanzia. Moeder lijst voor de maand december: -

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1984 | | pagina 4