Wx' w optfnoetez MEDEDELIWtiEN VANUIT DE Jüiiröh/iAi; In de Dorpsraadsvergadering van 3 oktober jl. is de nieuwe Dorpsraad geïnstalleerd. Tevens is in deze vergadering het Dagelijks Bestuur ge kozen. De samenstelling van de Dorpsraad is per die datum als volgt: Dagelijks Bestuur - Harrie Philipsen - Wim Willems - Annie Hubers - Wim Verschuuren Leden - Nellie Ewals-Vergeldt - Mart van Hoof - Jan Janssen - Jan Michels - Sybert Nijssen - Lei Pouwels - Bert van Vegchel - Toon Vullings - Toon Winnen Adviseur - voorzitter - vice-voorzitter - sekretaresse/penningm - vice-sekretaris/penningm lid lid lid lid lid lid lid lid lid Wim Claessens is opnieuw verzocht om voor de komende zittingsperiode te fungeren als adviseur van de Dorpsraad Vergaderdatum De Dorpsraadsvergaderingen worden gehouden op-de tweede woensdag van de maand De eerstvolgende vergadering heeft plaats op woensdag, 14 november a.s. in gemeen- chapshuis Smelehof Voor de thema-avond welke in kringverband gehouden wordt op 24 okt.in Oostrum, kunt U zich nog tot 20 okt.opgeven bij Mevr.Elzakker tel.565. Meer hierover zie Y.N.B. van verleden week. In de provincie Limburg is een werkgroep "VROUW-GELOOF-en LEVEN", samen gesteld van verschillende geleidingen (L.V.B., K.V.G., Vrouwelijke religeuzen, Vrouwen voor Vrede enz.) De werkgroep heeft een aantal ont- moetingsdagen georganiseerd waar men met elkaar van gedachte kan wis selen over zijn eigen geloofservaring, heeft men vragen over geloven in deze tijd, is men bekommerd over de positie van de vrouw in de kerk, maakt men zich zorgen over het geloof van de kinderen enz. Op dinsdag 23 okt. is in het gemeenschapshuis in Oostrum een ontmoetingsdag van 9.30-15.30 uur. Degene die hier intresse voor heeft kan zich opgeven voor 17 okt.. bij Mevr.Michels tel.563- Door de S.Ë.V. worden er deze winter weer enkele discussie avonden georganiseerd in kringverband voor.de leden van L.L.T.B.L.V.B. en A.J.W. De eerste bijeenkomst is op donderdag 18 okt. om 20.00-uur in het gemeenschapshuis Smelehof. Het onderwerp van deze avond "De belastingprobleematiek m.b.t. de land- en tuinbouw" zal besproken worden door medewerkers van het A.B.L. Na de* inleiding is er gelegenheid voor het stellen van vragen. De organisatoren hopen op een grote belangstelling. trouwe*! BASISSCHOOL-OUDERVERENIGING HerfstvakantieDe kinderen hebben herfstvakantie vanaf 15 t/m 19 oktober. Maandag 22 oktober begint de school weer. Inmiddels hebben we onze jaarver gadering achter de rug. We hebben weer het een en ander gepland, zoals o.a. bowlen, een paar keer zwemmen en op 7 november een spellenavond in zaal Roelanzia. Deze avond begint om 20.00 uur. Ben je benieuwd naar wat we gaan doen kom dan kijken en doe mee. Ook op iedere mandagavond van 19.00 uur tot 20.30 uur. We doen doen dan o.a. voetballen, volleyen, handbal met toestellen werken en van allerlei kleine spelletjes met of zonder bal. Je ziet het, iedereen komt aan zijn trekkeb. Tot maandagavond. SUPP. CLUB 0p zaterdag 10 nov. a.s. wordt in zaal Roelanzia een feest avond als afsluiting van het seizoen 1984 gehouden. Alle leden krijgen nog een uit nodiging maar U kunt alvast rekening MAESSEN houden met deze datum. Op zondag 21 okt.a.s. zullen Jack en Tón deel. nemen aan de Veronica-strandrace te Seheveningen. Uitslag 30-9 Meterik - Ysselsteyn 2-3. A.s. zondag 3e wedstrijd ^.Ysselsteyn - Flash (Arcen) f Aanvang 10.30 uur. Zaal open om 10.00 uur. Iedereen op tijd aanwezig!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1984 | | pagina 4