3€ X 8 ^rnoeföo De opbrengst van de Rheuma-collecte was 1.548,85. Namens het Rheuma-fonds aan gevers en collectrices hartelijk dank voor dit mooie resultaat! Dinsdag 27 mrt. gaan we met de fiets naar de Smakt. Vertrek bij de kerk om 13-15 uur. Degene die zich opgegeven hebben om met de auto te gaan vertrekken om 14.00 uur bij de kerk. Bij slecht weer gaan we allemaal met de auto. Dinsdagavond is er om 19-30 uur kienen in cafe van Dijk. Mevr.Janssen-Noyen zal deze keer van het bestuur aan wezig zijn Op 3 april is onze laatste bijeenkomst.Hebt U de spullen al bijna klaar om te laten verkopen. U hebt nog een week de tijd. We doen natuurlijk toch allemaal mee, zodat het een gezellige avond wordt, en de opbrengst geweldig zal zijn, zodat we alvast een "begin" hebben voor ons Gouden Feest in november Meer over deze laatste bijeenkomst volgende week. Volkshogeschool "Ons Erf" organiseert gespreks-, thema- en scholingsweken en weekenden voor mensen uit verschillende maatschappelijke groeperingen, waar in de loop van de tijd de nodige ervaring mee is opgedaan en deskundigheid verworven. Het gaat om een cursusaanbod voor: echtparen/ouders, vrouwen, weduwen en weduwnaren, opzichzelf- staanden, ouderen boven de 60 jaar. In de cursussen wordt er naar gestreefd aan te sluiten bij de belangen van de verschillende groeperingen. Het gaat er om de deelneemst*" in de gelegenheid te stellen, om met mensen die in vergelijkbare situaties verkeren er varingen uit te wisselen. Hebt U intresse orn een bezoekje aan "Ons Erf" voor een cursus of weekend dan kunt U meer informatie verkrijgen bij de voorzitster mevr-Arts- Tacken tel. 04932-369. AGRARISCHE VROUWEN AGENDA: Dinsdag 27 maart om 9.15 uur bijeenkomst in zaal Roelanzia. Spreker de Heer van Dinther van de N.C.B. met als onderwerp: "Kijk op ons Erf". SUPPORTERSCLUB GEBR. MAESSEN. Onlangs werd, op veler verzoek een supp.club opgericht ter ondersteuning van het Motor zijspan duo Jack en Ton Maessen. Dat velen deze doelstelling ondersteunen blijkt wel uit het feit dat het ledental tot boven de honderd is gestegen. Het voornaamste is wel het populaire duo MOREEL te steunen tijdens de diverse wedstrijden niet financieel. Het ligt in de bedoeling om bepaalde wedstrijden met een bus te bezoek™ mits er voldoende deelname is. Zondag a.s. is er te Wychen de eerste kampioen-cross. Op 15 april volgt te Holten de 2e kamp.cross. Bij voldoende deelname gaan we daar met een bus naartoe. I.v.m. bespreken kan men zich vanaf nu opgeven bij M.v.Hoof tel.751 of Gonnie v.Dijk tel.784. Opgeven voor 8 april, ook voor niet leden. Voor inlichtingen, over lidmaat schap en dergelijke kan men ook bovenstaande tel.nummers bellen. RUITERCLUB "DE PEELDRAVER"Uitslag onderlinge samengestelde wedstrijd l.lrma Bovee. 2.Marian Jenniskens. 3.Eric v.Asten. 4.Monique Jenniske: 5.Peter Cleven. 6.Petra v.Vegchel. 7-Irene Philipsen. Exequo Edith Philipsen. De springbeker die ter beschikking werd gesteld door Frans v-Rosmeulen werd gewonnen door Peter Cleven. De door de Fa.Klomp ter beschikking gestelde dressuurbeker door Eric v.Asten. Tevens wil het bestuur langs deze weg iedereen bedanken die meegewerkt hebben aan deze wedstrijd. Zaterdag a.s. wordt weer het jaarlijkse koningschieten gehouden. We beginnen om 13-00 uur met een jm*. I wedstrijd over 50 pijlen. Om 19-00 Ajg) J* I uu.r begint de finale van de __Nhoogste 8 schutters over 15 pijlen. Zaterdag 31 mrt schieten we te Bakel. Aanvang 17.00 uur. OUD PAPIER: Zaterdag wordt weer papier op gehaald. Ophalers zijn M.Camps, J.Michels, W.Arts en J.Berkers. We beginnnen om 9.00 uur. A.s. zondag 25 maart: Ysselsteyn-Peelpush II. Aanvang 10.00 uur. Iedereen op tijd aanwezig. Op 8 april spelen we onze laatste wedstrijd van dit seizoen. frouv-f®

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1984 | | pagina 4