F
Mededeling voor kantinemedewerkers- -
Obers: Zondag 12 februari: Theo Janssen en Jos Philipsen.
Donderdagló februari: Rob Arts
Donderdag 23 februariHenk v. Ass.
Poetsen: Maandag 13 februariR.Koonings-Sanders en A.Willems.
Maandag 20 februari:M.Koonins-Janssen en D.Marcellis-Janssen.
Trainingsbezoek week van 12 februari tot 18 februari: F. v.d.Weyer.
S EN-I 0 REK.
Programma voor Zaterdag 11 februari:
Kronenberg 1-Ysselsteyn 115.00 uur, bijeenkomst 13.30 uurJ.Emonts
Ysselsteyn 2-Venlosche Boys 4-15.00 uur. (C.Jeucken)
Ysselsteyn 3-Stormvogels 3----15.00 uur.(F.Vervoort)
Zondag 12 februari:
Wanssum 2-Ysselsteyn 411.30 uur, vertrek 10.30 uur(S.Gooren)
Wittenhorst- 5-Ysselsteyn 5-12.15 uur. vertrek 11.15 uur. -
Wittenhorst 7-Ysselsteyn 6-12.15 uur, vertrek 11.15 uur.
Ysselsteyn 7-C-FC 3------10.30 uur.
Ysselsteyn 8-Montagnards 4-11.45 uur.
Ysselsteyn 9-Venray 119.15 uur.
JUNIOREN.
Programma voor zaterdag 1.1 februari:
Oostrum A1-Ysselsteyn A114.00 uur, vertrek 12.45 uurRijdenVollenberg
EWC A1-Ysselsteyn A214.30 uur, vertrek 13.30 uur.(Auto Busje)
Ysselsteyn B2- EWC B113.30 uur.
Zaalsport
10.00 -'11.00 uur E2 12.00 - 13.00 uur E1 14-00 - 15.00 uur 01
11.00 - 12.00 uur F 13.00 - 14.00 uur D1 15.00 - 16.00 uur B1
De ,j eugdl eiders vergadering van donderdag 16 februari wordt gehouden op
donderdag 23 februari. Aanvang 20.45 uurCommissie 20.00 uur.
Wedstrijden voor zaterdag 11 februari a<>s»;
As-oiranten 2 Sporthal te Deurne vertrek 10,45 uur:
Tujo uur Aspiranten 2 - DOT 113.00 uur DOS 1 - Aspiranten 2
Rijden: Geurts-Litsenbergweg, Smits-Puttenweg.
Aspiranten 3 Sporthal te Someren vertrek 14,30 uur:
15.30 uur Midako 1 - Aspiranten 3; 16.30 uur Aspiranten 3 - Bruheze 2
Rijden: v. Ass-Litsenbergweg, Gommers-Peelweg.
Pupillen 1 Sporthal te Soraeren vertrek 11,00 uur: 12.00 uur Pupillen 1 - RKZSV 1
13,00 uur Brüheze 1 - Pupillen 1
Rijden: Claessens-Pioniersstraat
Pupillen 2 Sporthal te Someren vertrek 11.00 uur: 12.00 uur Pupillen 2 SVSH 1
13,00 uur Olympia 1 - Pupillen 2
Rijden: Jan.ssen.-Pottevenweg. Potten (Yvonne)-Puttenweg.
Pupillen 3 Sporthal te Someren vertrek 10,30 uur; 11.30 uur DOS 2 - Pupillen 3
12,30 uur Pupillen 3 - MKV 1
Rijden: Janssen-Ysselsteynseweg, Kusters-Timmermannsweg.
Wedstrijden voor zondag 12 februari a,s«:
Senioren 1 Sporthal te Venray vertrek 12,15 uur: 13*00 uur Senioren 1 - Swift 2
Senioren 2 Sporthal te Deurne vertrek 15.15 uur: 16.00 uur Senioren 2 - Marijke 1
Senioren 3 Sporthal te Deurne vertrek 11.15 uur: 12,00 uur Senioren 3 - Oranje Wit 3
Rijden voor zaterdag 18 februari a.s„:
Aspiranten 3? Linders-Puttenweg, Swinkels-Past» Jacobspeel,
Aspiranten 4: Spreeuwenfcerg-Peelweg, v.d. Staak-Puttenweg.