K 5S W_ï_E_L_E_R_V_I_E_R_D_A_A_g_S_E__12§3 Als U dit leest gaat de wielervierdaagse 1983 reeds zijn derde dag in en zijn de eerste schiftingen reeds gebeurd. Nietemin zult U vanavond en morgen avond nog vele spannende uren kunnen doorbrengen in gemeenschapshuis "Smelehof" als U naar de verrichtingen van de renners komt kijken. Tevens iedere avond prominente gasten in de prominentenritte weten: vanavond, vrijdag: de Prinsen Carnaval en morgen, zaterdag, de leiders van het 1e, 2e, A1 en A2-elftal van S.V.Ysselsteyn. Verder willen wij U nog gaarne attent maken op de vertoning van de voetbalwedstrijd "Nederland-Malta" op het GROOTBEELD-TV-scherm van 2x2 meter. Om misverstanden te voorkomen willen we nog uitdrukkelijk mededelen dat TIJDENS de VOETBALWEDSTRIJD er niet wordt gefietst, zodat alle aandacht op de voet balwedstrijd kan worden gericht. Het programma op zaterdag is ais volgt: 18.30 uur: sprint en achtervolging voor de wielrenners. 19.30 uur 1e helft van de voetbalwedstrijd op de TV-grootbeeld 20.15-20.30 uur:' voorritten van de persoonlijke kampioenschappen v.d. wielervierdaagse. 20.30-21.15 uur: 2e helft van de voetbalwedstrijd op de TV. van 21.15 uur: voorzetting van het laatste deel van de wielervierdaagse met koppel- ritten, promintentenrit en finale persoonlijke kampioenschappen. Zoals U ziet beslist de moeite waard om op zaterdagavond naar het gemeenschapshuis "Smelehof" te komen om een en ander te bekijken en mee te maken. Niet iedere dag bent U in de gelegenheid om een voetbalwedstrijd op GROOTBEELD-TV te bekijken en te beleven Enin plaats van een loterij is er dit jaar een TOTO voor de uitslagen van de voetbalwestrijd Nederland-Malta aan deze wielervierdaagse verbonden met een dames- of herenrijwiel als hoofdprijs. Doe mee met deze toto! Formulieren zijn verkrijgbaar bij het secretariaat van de Wielervierdaagse en bij Arie van Dijk, Herberg De Peel. Langs deze weg nodigen wij al onze leden uit voor de Kerstavond op woensdag 21 dec. in het gemeenschapshuis "Smelehof". We beginnen om 20.00 uur met een H.Mis welke zal worden opgeluisterd door het dames koor. In de pauze zal er koffie met kerstbrood geserveerd worden. Hierna zal het kerstspel: Een lieve bemoeial, opgevoerd worden door eigen leden. Op deze avond zal na afloop, de mogelijkheid zijn om de "toeren" die op de cursus gemaakt zijn, te gaan kijken. Degene die een "toer" gemaakt hebben, willen we vragen om hem voor de middag bij een van de bestuursleden te brengen, of van 14.00-15.00 uur in het gemeen schapshuis. Bij voorbaat hartelijk dank. De 3e excursie naar de Koksehool in Eindhoven is vastgesteld op 18 jan 1984. Willen degene die zich hiervoor opgegeven hebben,of eerder verhinderd waren deze datum vrij houden. Kunt U niet mee bel dan z.s.m. af, tel. 563, er zijn ook nog plaatsen vrij, belangstellenden kunnen zich nog z.s.m. opgeven. Aimo ete0 xfi PONYCLUB "DE WELSHRUITERS" Uitslag springen Horst: Hans Wilmsen 1e pr. Yvonne Couwenberg en Gerald Arts 3e pr. Bart Marcellis en Joost v.Elsakker 4e pr. Charles Janssen ?e pr. Oriëntatierit: Zondag 18 december a.s organiseert Ponyclub "De Welshruiters" een orientatier.it. Deelname is vrij voor zowel leden als niet leden. De kosten voor niet leden zijn 2,50 per combinatie of 10,per voertuig.. Tijdens de rustpauze is er voor iedereen soep. Degene die mee willen doen worden om 10.00 uur op de Rouwkuilenweg verwacht, bij de ingang naar het water. KIENEN: Dinsdag 20 december is het om 19-30 uur kienen voor de ponyclub, in zaal Roelanzia. Vie hebben ditmaal vele speciale kerstprijzen. Wij hopen op Uw komst. RUITERCLUB: Dressuurwedstrijd Ottersum. Ind.Dres.BII AntoonJ)ekkers "^Tedia de^3e pr. Ind DresLl Edith Philipsen met Vitalis de 3e pr. Ind.Dres_LIx s etra Philipsen met Hïi^Pe pr. Marian Jennlskens met Variciet de 3e pr. Ind.Dres MI Monique Jenniske-s met Udo de 2e pr. u 13 januari wordt bij Huub Janssen de onderlinge wedstrijd gehouden.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1983 | | pagina 4