sum T. fadmtm tmderimdm wMmmgjig Toneelvereniging "CRESCENDO" speelt voor U "BOEVEN EN MADELIEFJES" van Geoarge Batson. A.s. zondag 13 en maandag 14 maart kunt U voor een avond ontspanning terecht bij het Gemeenschapshuis "Smelehof". Opgevoerd wordt d# komische thriller "Boeven en Madeliefjes. Aanvang 20.00 uur. ROLBEZETTING Proctor Higgins Jean Caldwell David Brewster Rosalie Prentiss Jeu Marcellis Jos Tonnaer Nel van Ass Henk Stevens Joke v.Asten Jody Long Fluffy Pryde Steve Latham Miss van Loon Veldwachter Jordan Jaceline Jaspers Dien Kleuskens Gerrit van Asten Bertha van Ass Lei Philipsen. Soufleuse: AnsPhilipsen. Regie: Gerard Trommelen. Entree: 5,Bejaarden 2,50. In de voorverkoop 4,Verkoop adres: Agnes Lemmens, Pater Tulpstraat 5. Jo Koonings, Jan Poelsweg 10. genoepS Tijdens het door onze vereniging georganiseerde indoortoernooi behaalde we bij de teams een 2e plaats. Individueel werd C.Jansen 5e bij de senioren en bij de veteranen werd Fr.Jansen en J.Arts resp. 2e en 3e. Zaterdagmiddag schieten we om 17.00 uur te Bakel een nederlaagtoernooi Vertrek 16.15 uur bij de "Smelehof". Komende week van 14-20 maart wordt in de "Smelehof" de 7e bondswedstrijd door ons georganiseerd. Hierover hoort U zaterdag meer. 23 maart Neder1toernooi te Castenray. 25 maart nederl.toernooi 23 en 25 maart nederl.toernooi te Castenray. Aanvang 19-30 uur. Nu de lente weer in aantocht is komen de reackets en ballen weer voor de dag. Onze vereniging bied voor elk wat wils en voor jong en oud. 1.Trainingen: De tennisvereniging wil trainingen gaan geven. Voor een ieder die hier belangstelling heeft (voor jeugd, senioren en ook niet leden). De niet leden kunnen dan d.m.v. een oefenkaart aan een bepaald aantal trainingen deelnemen. Deze trainingen zijn kosteloos. De be doeling is om hier in mei mee te starten en wel op de zaterdag-morgen. Verdere inlichtingen en opgave hierover bij: Ellie v.Hijlick, tel.372 en bij Mia Lemmens, Vredepeel tel.04786-275. 2Huisvrouwenr-tennisIn april starten we weer met het huisvrouwentennis. En wel op de maandag en dinsdag middagen, vanaf 13-30 uur. 3.Les: Ook dit jaar is er weer de mogelijkheid om les te nemen. Wie die lessen gaat geven en welke uren gaat in overleg met geintresseerde. Diegene die les willen hebben kunnen zich opgeven bij Ria Schepers tel.506. 4ToernooienCompetitie: Ook dit jaar worden er toernooien, competitie en club kampioenschappen georganiseert. Verder wordt er een Kerkdorpen toernooi ge houden, waar de datum nog niet van bekend is. Onze vereniging zal hier zeker aan mee doen, tenzij er op die datum andere aktiviteiten binnen onze vereni ging gehouden worden. De data van de te houden toernooien e.d. zijn: Paastoernooi 3-4 april. Pinkstertoernooi22-23 mei. Competitie 1983: 1 mei tot 31 juli. Clubkampioenschap 1983: 14 augustus. Men kan zich voor al deze aktiviteiten nu al opgeven bij: Jan Jaspers, Litsen- bergweg 26 tel.428 en bij Mart Stiphout Timmermannsweg 123, tel.04932-353- Bij voldoende deelname aan competitie en toernooien zal er een groep ingedeeld worden van boven 'e 40 jaar. g Er is weer gelegenheid om Uw belasting formulier te laten invullen en wel op 15-17-22-24-29 en 31 maart. Plaats Wijk gebouw "Kiosk" in het Brukske. U dient telefonsich een afspraak te maken, tel.04780-81795 (kantoor Bouw en Houtbond). Bewijs van lidmaatschap meebrengen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1983 | | pagina 4