4=6 VAN C-A3SEL AAN AL ONZE TROUWE 4=6 ZEGELSPAARDERS. Tienduizenden konsumenten kopen al jaren bij de boodschappen het 4=6 koopzegel. Dat is het koopzegel met 50% spaarwinst. Voor honderd zegels is slechts f 4,-- betaald, maar voor zo'n volle kaart wordt zes gulden terugbetaald en'naar verkiezing kunnen twee volle kaarten worden ingewisseld voor vijftien gulden aan reischeques van de N.S. geen wonder dat velen tuk zijn op 4=6 zegels. De landelijke 4=6 organisatie heeft besloten het boodschap- penbedrag waarbij zegels worden verstrekt te veranderen. Voortaan geldt, dat bij aankoop van elke f 2,aan bood schappen een 4=6 zegel kan worden gekocht. Maar dat is niet alles.,Er worden bij 4=6 alweer prijsverlagingen aan gebracht voor diverse dagelijke boodschappen, zoals: D.E.koffie -Weineken pilo - roomboter -Seven Up - enz. enz. Kijkt U onze folderkrant maar eens door, én lage prijzen én zegels sparen........ kijk dat is nou echt 4=6. Uw 4=6 ondernemer. De inbrekers zijn wederom aktief geweest ir. Ysselsteyn. Daarom is het nu de tijd om een alarm te installeren. Wij zijn dealer van het Albaco alarmsysteem. Dit is een: Radaralarm. Geen installatiekosten eventueel ook buiten hoorn op aan te sluiten onderhoudsvrij werk met een druktoetsencode dus geen extra sleutels gunstige prijs. Hebt U belangstelling, vrijblijvens demonstreren we U deze apparatuur ter plaatse, een telefoontje is voldoende. Voor reparatie van als Uw witgoedapparatuur o.a. wasautomaten droogautomaten vaatwassers diepvriezers voor al -Uw huishoudelijke apparten Kunt U terecht bij ons, ook al zou de apparatuur niet bij ons zijn gekocht. Vooral de merken A.E.G. - Miele -H'elifrost, daarop is onze onderdelen voorraad op afgestemd. Beleefd aanbevelend, GebrKeijséhs EVLovinckplein 6, tel. 232:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1982 | | pagina 7