Het bestuur, Prins Jan den Vierde, Vorst Lei en Raad van Elf hopen dat u met velen aan de optocht meedoet. Voor elke categorie ziin er 4 of 3 bekers beschikbaar. Voor de grote wagens en de grote groepen een wisselbeker. Dit iaar trekt de optocht door het Centrum van het dorp (Route zie Y.N.B. komende week). Het verkeer wordt rondom Ysselstevn heen geleid, de bewoners van de optochtroute en de omleidingsroute krijsen komende week een stencil in de bus Opgave uiterlijk tot en met vri]dag 19 februari d,m.v. onderstaande antwoordstrook in te leveren bij: AntFleurkens, Lovinckplein 3 of bij: Gebr. Keijsers B.V., Lovinckplein 6 in de bus te deponeren. Op zaterdag 20 februari worden de grote wagens door twee leden van de optochtcommissie gékëurd in verband met een zo goed mogeliike indeling van de optocht. Op Carnavalmaandag krijgt iedereen een stencil met optochtrege1ement plaatsnummer en nummerbordje thuis bezorgd. De optochtcommiasie Jan Teunissen Fons Claessens Jan Verstappen Harrie potten Serve Keijsers Opgaveformulier optocht 1982 van de Piëlreuzen. 0: Grote wagen (door tractor of ander voertuig voortbewogen) 0: Kleine wagen (handgetrokken ofwel kleine ponv of klein gemotoriseerd) 0: Grote groep (meer dan 5 personen) 0: Kleine groep (minder dan 5 personen) 0: Enkelingen. Kruis s.v.p. duidelijk aan in welke categorie dat uw wagen of groen volgens u thuishoort. Bij twijfelgevallen beslist de Jurv. S invul 1 en Naam wagen/groep/uitbeelding Aantal personen welke met uw groep meedoen Muziek: Ja/Nee Contactpersoon: Naam..., Adres Bedankt voor uw medewerking Het bestuur en de optochtcommissie. .i

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1982 | | pagina 6