V'Z.O. v.z.o. v.z.o. Ysselsteyn 10 juli. 1981. Geachte inwoners van Ysselsteyn en omstreken. Onze vereniging V.Z.O. Ysselsteyn e.o. gedenkt vandaag, 10 juli, haar 20- jarig bestaan. Dit is voor ons, zelfstandige ondernemers, geen dag, om. groots feest te vieren, maar het is wel een gelegenheid om even stil te staan bij, allee wat in die twintig jaren in het bedrijfsleven in onze dorpen tot stand is gebracht. V/ij vinden dat de hechte band die ontstaan is tussen de onder- nerairs in onze organisatie, evenals de twee andere standorganisaties, niet meer weg te denken zijn uit onze dorpsgemeenschappen. Door onze afgevaardig den in ce dorpsraad is die onderlinge communicatie zinvol te noemen, op sociaal en eco.nomisch gebied. Binnen onze vereniging opereert een aparte verkoopgroepdie belangrijk is- voor de goede gang van zaken op het gebied van de detailhandel. Onze V.Z.O. is overkoepeld door de landelijke N.C.O.V. organisatie. Voor ons als onder nemer-s bent U als mededorpsgenoot het belangrijkste. Aan U als consument, hebben wij steeds getracht onze diensten zo goed mogelijk te presenteren en te. realiseren. Hij als ondernemers zijn trots op U, omdat U dit. steeds wist te waarderen. .ikt. U eens een gemeenschap in zonder ambachtelijke bedrijven, zonder winkels en horeca.' Denk eens aan de sociale gebondenheid die onze bedrijven hebben met een dorpsgemeenschap en de belangrijke rol dir. zij spelen in de. leefbaarheid en sfeer in het dorp. Daarom, danken wij U als mede.inwoneis vandaag heel speciaal voor het vertrouwen dat wij. ondervonden in die afgelopen twintig jaar. Wij als ondernemers wil len ook in de toekomst, proberen U steeds van dienst te blijven zijn en zullen trachten al onze energie daarop te richten, tot welzijn van heel de. gemeen schap. Wij hopen dat. wij op Uw waardering mogen blijven rekenen. HET BESTUUR Het vele medeleven dat wij mochten ondervinden bij het overlijden en de begrafenis van onze zoon en, broer Raymond van Asten herft. ons bijzonder gesterkt. - Daarvoor: zijn wij iedereen heel" dankbaar. Speciaal dank aan Mhr-. Pastoor van Uden en Dr.Keijzer- Bors. Ram.L.van Asten, Puttenweg 43, Ysselsteyn. Wilt U verzekerd zijn v.an een goede, opkomst: van Uw nieuwe grasland? Laat. dan de inzaai verzorgen met onze nieuwe VLASZAAIMACHINE Ook de levering, van he,t be nodigde zaaizaad kunnen wij verzorgen. Loonbedrijf P.J. Smits tel. 04930-2896. Hartelijk dank aan Pastoor van Ude.n Buren, Buurtver. Bejaardenver.P.D.V. Vrienden en Beleenden tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. J.Vergeldt, Puttenweg 11. Vo.or al Uw antenne-problemen Antenne.bouw Spreeuwenberg Litsenbergweg 3,, Ysselsteyn tel. 603. ZATERDAG 11 juli en ZONDAG 12 juli DISCOAVOND met DISCO SHOW DANCING ROELANZIA aanvang 20.00 uur. -

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1981 | | pagina 5